More
  Strona głównaAktualnościJason Doyle ostro nawrzucał Patrykowi Dudkowi

  Jason Doyle ostro nawrzucał Patrykowi Dudkowi

  -

  Do spięcia pomiędzy nimi doszło na zawodach w Toruniu, kończących zmagania o medale indywidualnych mistrzostw świata. Jeden i drugi pożegnali się ze Speedway Grand Prix.

  Do starcia doszło najpierw na torze, gdy Patryk Dudek i Jason Doyle walczyli o jak najlepszą pozycję na pierwszym wirażu. Szybciej ze startu wyjechał Polak, ale Australijczyk zaatakował przy wyjściu z pierwszego wirażu. Doszło do kontaktu miedzy nimi i obaj wylądowali na torze.

  Doyle wstał, otrzepał się i pomaszerował do parku maszyn. Po chwili usłyszał komunikat spikera, ogłaszającego decyzję sędziego. Wykluczenie! Doyle w tym momencie się zagotował. Gdy podszedł do niego z mikrofonem reporter angielskiej stacji telewizyjnej Eurosport (Scott Nichols, były żużlowiec) Doyle nie gryzł się w język.

  Jason Doyle
  (fot. Magazyn Żużel /Mariusz Cwojda) Jason Doyle nie gryzł się w język…
  Czytaj więcej  Włókniarz trafił w punkt? Wyniki działają na wyobraźnię
  Patryk Dudek
  (fot. Magazyn Żużel /Mariusz Cwojda) …i wyzwał Patryka Dudka od… piłkarzy i nie tylko 

  – Dudek widząc, że go wyprzedzam, zachował się jak piłkarz a nie jak żużlowiec. Położył się na torze, gdyż tracił pozycję. Sędzia dał się nabrać. Jestem zdenerwowany, nie zasłużyłem na wykluczenie. Dudek zachował się jak ci** – mówił podniesionym głosem wściekły i rozżalony Doyle.

  Reklama

  Wydawało się, że Dudek i Doyle są kolegami. Razem przez dwa sezony byli klubowymi kolegami, reprezentując barwy zielonogórskiego Falubazu. Gdy jednak zaiskrzyło między nimi, jeden poczuł się skrzywdzony, skończyła się przyjaźń.

  Reklama

  1 KOMENTARZ

  1. „skończyła się przyjaźń” ????, a skąd autor wie, czy przyjaźń w ogóle była i czy się skończyła, powiedział kilka słów za dużo w emocjach i tyle, niejednemu się „wyrwało”, a co do samego wykluczenia to faktycznie sytuacja BARDZO trudna do oceny i konia z rzędem temu, kto odpowie na pytanie dlaczego nie powtórzono w czterech ?????!!!!!!! gdy kilkanaście minut wcześniej Madsen położył się sam i zarządzono powtórkę w pełnej obsadzie ?????!!!!!!! (obydwa zdarzenia w pierwszym łuku)

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj

  - Advertisment -

  Must Read

  Francis Gusts nie boi się powtórki blamażu, a Andrzej Lebedevs marzy...

  FIM ogłosiło niedawno listę miast - gospodarzy cyklu Speedway Grand Prix. Siódmą rundę cyklu zorganizują Łotysze na stadionie w Rydze. Pytamy Andrzeja Lebedevsa i...