Strona główna Aktualności "Jaymo" i "Anioły"?

“Jaymo” i “Anioły”?

-

Wypłynęły pierwsze nazwiska żużlowców, którzy znajdują się na liście życzeń Get Well Toruń i w przyszłym roku mieliby pomóc w powrocie “Aniołów” do ligowej elity.

Gazeta Pomorska poinformowała, że kandydatami do jazdy w Get Well są Wiktor Kułakow (Unia Tarnów), David Bellego (PSŻ Poznań) i młody Australijczyk Jaimon Lidsay (Stainer Unia Kolejarz Rawicz). Ten ostatni zawodnik znajduje się pod skrzydłami leszczyńskiej Unii. W drugoligowym Rawiczu był jedną z jaśniejszych postaci, co nie umknęło uwadze przedstawicielom toruńskiego klubu. Wielokrotnie chwalił go trener Roman Jankowski. “Jaymo” prezentował dobrą formę także w meczach z PSŻ Poznań, którego szkoleniowcem jest Tomasz Bajerski. Jak się okazuje, poważny kandydat do objęcia sterów w Get Well w 2020 roku.

Reklama

Torunianie wcześniej rozmawiali z zawodnikami, których posiadają i pytali ich o plany i oczekiwania. Właściciel klubu Przemysław Termiński domaga się przebudowy drużyny. Mówi się nawet o rewolucji kadrowej w toruńskim klubie. Stąd m. in. pojawiają się nazwiska zawodników, którzy przy mniejszym budżecie w I lidze, mogą zastąpić Jasona Doyle’a, Nielsa Kristiana Iversena i Chrisa Holdera. Czas pokaże jakie będą ruchy kadrowe i czy “Anioły” odzyskają zaufanie kibiców po fatalnym sezonie i degradacji.

Reklama


Poprzedni artykułTajna broń leszczyńskich Byków
Następny artykułTak, ten pan to…
Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.

Must Read

W Łodzi będzie trzęsienie ziemi?

Rozmowa z Norbertem Kościuchem – zawodnikiem Orła ŁódźSukcesu w Łodzi nie było. Może być trzęsienie ziemi…Może tak być. Naprawdę może tak być. Znając prezesa...