More
  Strona głównaI ligaAforti Start GnieznoJedni chcą zmazać plamę, drudzy dobrze rozpocząć. Będą emocje

  Jedni chcą zmazać plamę, drudzy dobrze rozpocząć. Będą emocje

  -

  W sobotę Arged Malesa Ostrów podejmie na własnym torze Wilki Krosno. Menedżerowie obu drużyn zaskoczyli awizowanymi składami. Goście póki co nie wystawili do zestawienia meczowego zawodników, których pozyskali w minionych dniach.

  Arged Malesa Ostrów nie ma za sobą jeszcze oficjalnego meczu. Ostrowianie co prawda jechali na wyjeździe ze Startu Gniezno, ale odbyło się tylko 5 wyścigów i wynik spotkania nie mógł zostać zaliczony. Względem tamtego starcia z awizowanego składu wypadli m.in. Grzegorz Walasek i Patrick Hansen. Pod numerem 12 pojawił się natomiast Daniel Kaczmarek. Możliwe, że trener Mariusz Staszewski postanowi wykorzystać Hansena pod numerem 16.

  Arged Malesa Ostrów nie ma za sobą jeszcze oficjalnego meczu (fot. Magazyn Żużel)

   

  Swojej prawdziwej twarzy nie chcą pokazać także Wilki Krosno. Beniaminek eWinner 1. ligi pod numerem 3 zestawił Mathiasa Thoernbloma, który zawsze w Krośnie był zawodnikiem oczekującym. Wątpliwe, by Szwed faktycznie pojawił się na stadionie w Ostrowie.

  Czytaj więcej  Kamienie na Golęcinie obniżyły ocenę za całokształt [GALERIA]

  Można się także spodziewać, że z ostatecznego składu wypadnie ktoś z dwójki Daniel Jeleniewski – Mateusz Szczepaniak. Trudno sobie wyobrazić sytuację, by zawodnicy pokroju Tobiasza Musielaka i Vaclava Milika nie znaleźli miejsca w składzie. Na pewno w sobotnim meczu nie wystąpi Peter Ljung, który najprawdopodobniej trafi na wypożyczenie do innego klubu.

  Reklama

  Arged Malesa Ostrów zamierza dobrze wejść w sezon, a goście z Krosna chcą zmazać plamę po wysokiej porażce w pierwszej kolejce w Rybniku. Już kilka dni przed meczem oglądamy po obu stronach szachy taktyczne, co tylko zwiastuje kolejne emocje. Przypomnijmy, że przed meczem trenerzy mogą dokonać trzech zmian personalnych względem składu awizowanego.

  Czytaj więcej  Nicki Pedersen jest już po operacji

  Awizowane składy:

  Arged Malesa Ostrów:

  9. Nicolai Klindt

  10. Tomasz Gapiński

  11.

  12. Daniel Kaczmarek

  13. Oliver Berntzon

  14. Jakub Krawczyk

  15. Sebastian Szostak

  Cellfast Wilki Krosno:

  1. Daniel Jeleniewski

  2. Mateusz Szczepaniak

  3. Mathias Thoernblom

  4. Patryk Wojdyło

  5. Andrzej Lebiediew

  6. Aleks Rydlewski

  7. Bartosz Curzytek

  Reklama
  - Advertisment -

  Must Read

  Jason Doyle ostro nawrzucał Patrykowi Dudkowi

  Do spięcia pomiędzy nimi doszło na zawodach w Toruniu, kończących zmagania o medale indywidualnych mistrzostw świata. Jeden i drugi pożegnali się ze Speedway Grand...