Strona główna Aktualności Jonas Jeppesen blisko warsztatu i mechaników

Jonas Jeppesen blisko warsztatu i mechaników

-

Włókniarz Częstochowa zamknął skład na przyszły sezon, kontraktując Jonasa Jeppesena. Młody Duńczyk ma nadzieję na dalszy rozwój oraz sukcesy klubu. Teraz dostanie prawdziwą szansę w PGE Ekstralidze, gdyż będzie miał pewne miejsce w składzie.

Reklama

Dotychczas Jonas Jeppesen był zawodnikiem Falubazu Zielona Góra. Nie odjechał jednak w tym klubie ani jednego wyścigu w PGE Ekstralidze. Falubaz bez żalu wypożyczył 22-latka do Ostrovii Ostrów. Tam Jeppesen pokazał swoje olbrzymie możliwości. Zazwyczaj był solidną drugą linią, a w meczu przeciwko Apatorowi Toruń pojechał fantastycznie i zdobył komplet 15 punktów.

Czytaj więcej  Ostrovia musiała bronić składu

Teraz talent Jeppesena dobre powinien rozkwitnąć w PGE Ekstralidze. Pomocną dłoń do zawodnika wyciągnął Włókniarz Częstochowa. To właśnie Duńczyk zajmie w zespole pozycję U24.

– Naprawdę się cieszę z tego kontraktu. Jestem bardzo zadowolony z tak dobrej pomocy ze strony kierownictwa klubu. Zgadzaliśmy się we wszystkim – mówi Jeppesen na filmie opublikowanym w mediach społecznościowych Włókniarza.

– Mam nadzieję, że wszyscy będziemy mieli dobry rok i znajdziemy się w rundzie play-off, gdzie wszystko może się zdarzyć. Wierzę, że w przyszłym roku razem zrobimy coś dobrego – dodaje Jeppesen.

Wygląda na to, że 22-latek doskonale wiedział, co robi, wybierając ofertę Włókniarza. To właśnie w Częstochowie Duńczyk posiada swoją bazę sprzętową oraz mechaników.

Przypomnijmy, że oprócz Jeppesena Lwy zakontraktowali na sezon 2021 Leona Madsena, Fredrika Lindgrena, Bartosza Smektałę, Kacpra Worynę oraz juniorów, czyli Jakuba Miśkowiaka, Mateusza Świdnickiego oraz Bartłomieja Kowalskiego. Trenerem drużyny będzie Piotr Świderski.

Reklama

Must Read

Adrian Miedziński na pewno dostanie propozycję kontraktu

Adrian Miedziński nie będzie zawodnikiem Apatora Toruń. Taką decyzję podjął macierzysty klub "Miedziaka" z grodu Kopernika i jak mówi sam zawodnik: co zrobić, życie...