Strona główna Archiwum Kacper Woryna. Co ma wybrać: lojalność czy rozwój?

Kacper Woryna. Co ma wybrać: lojalność czy rozwój?

-

Kacper Woryna razem z PGG ROW Rybnik spadli do 1.ligi. Zawodnik zastanawia się nad swoja przyszłością. Czy przyjąć propozycję kontynuowania startów w ekstralidze (są inne kluby nim zainteresowane), czy zostać w macierzystym ROW-ie i pomóc wrócić drużynie do najwyższej klasy rozgrywkowej?

Reklama

– Zastanawiam się nad decyzją – mówi szczerze Kacper Woryna i jednocześnie zdradza, że prezes ROW Krzysztof Mrozek walczy, by kapitan drużyny został w Rybniku. Ale ma też inne oferty.

Woryna
Zostanie w Rybniku czy nie? (fot. Magazyn Żużel)

Żużlowiec nie kryje, że ma rozdarte serce. Jeśli zrobi krok do tyłu i wystartuje w 1.lidze może to się odbić na jego wynikach na krajowej arenie, ale też na rozwoju i karierze. Z drugiej strony, przywiązanie do środowiska, klubowych barw i rybnickiego życia, gdzie jest gwiazdą bez względu na wynik drużyny. Poza Rybnikiem będzie jednym z wielu zawodników w nowym zespole.

Czytaj więcej  Chopy, co robimy? Tak ROW żegnał się z Ekstraligą (GALERIA)

– Ciężko dzisiaj cos powiedzieć, po prostu nie wiem, co zrobić i jaka podjąć decyzję. Do końca października rozstrzygnie się moją przyszłość. Będę musiał zdecydować – zapowiada Woryna.

Wychowanek i kapitan ROW może przenieść się do Włókniarza Częstochowa, Falubazu Zielona Góra lub Motoru Lublin.

Reklama

Must Read

Adrian Miedziński na pewno dostanie propozycję kontraktu

Adrian Miedziński nie będzie zawodnikiem Apatora Toruń. Taką decyzję podjął macierzysty klub "Miedziaka" z grodu Kopernika i jak mówi sam zawodnik: co zrobić, życie...