Strona główna Aktualności Kamil Brzozowski: wychowanek wraca do Stali Gorzów

Kamil Brzozowski: wychowanek wraca do Stali Gorzów

-

Moje Bermudy Stal Gorzów chciała pozyskać Grzegorza Walaska w charakterze tzw. gościa, ale wychowanek zielonogórskiego Falubazu wybrał propozycję z macierzystego klubu. Gorzowianie znaleźli nowego kandydata do drużyny, starego znajomego. Jest nim wychowanek Stali, który startuje w I lidze.

Kamil Brzozowski ma zostać nowym zawodnikiem “Stalówki”. 33-latek mieszka w grodzie nad Wartą. W barwach Stali debiutował w 2003 roku. Wielkiej kariery nie zrobił, będąc zawodnikiem macierzystego klubu, więc postanowił poszukać szczęścia poza Gorzowem. jeździł w GKM-ie Grudziądz , Wybrzeżu Gdańsk, Unibaksie Toruń i Ostrovii Ostrów Wlkp. Aktualnie jest zawodnikiem bydgoskiej Polonii, z którą sięgnął po awans do I ligi.

Kamil Brzozowski
33-letni Kamil Brzozowski w barwach Stali debiutował w 2003 roku (fot. Magazyn Żużel)

Brzozowski rozstał się ze Stalą w 2006 roku, by teraz do niej wrócić jako gość. Priorytetem będą jednak jego starty w I lidze. Jeśli terminy meczów nie będą ze sobą kolidować i zajdzie potrzeba, to ponownie przywdzieje żółto-niebieski plastron “Stalówki”.

Reklama


Musisz przeczytać

Rozwaliliśmy Szwedom skład!

Szwedzka drużyna ligowa Vastervik Speedway ma duży problem - rozsypała się jej kadra zespołu. I to mimo że kontrakty z zawodnikami zostały podpisane. W...

Charyzma z dawką szaleństwa