More
  Strona głównaAktualnościKibice PSŻ Poznań w akcji. Przyłączył się nawet były żużlowiec

  Kibice PSŻ Poznań w akcji. Przyłączył się nawet były żużlowiec

  -

  PSŻ Poznań nie zwalnia tempa. Po ogłoszeniu składu na przyszłoroczne rozgrywki w drugiej lidze, teraz działa prężnie pod kątem marketingowym. W pomoc włączył się były żużlowiec, Adam Jaziewicz.

  Jeszcze kilka miesięcy temu nad przyszłością żużla w Poznaniu można było postawić znak zapytania. Klub miał problemy finansowe i zalegał pieniądze zawodnikom. Nowy zarząd wziął jednak na swoje barki wszystkie kłopoty. Niedawno należne fundusze otrzymał Marcel Kajzer, który od dłuższego czasu na nie czekał. Kajzer nie ukrywał w mediach społecznościowych wielkiej radości z postawy działaczy. W międzyczasie PSŻ chwalił się kontraktami z bardzo dobrymi zawodnikami na sezon 2022. Ze skorpionem na plastronie będą jeździć m.in. Aleksandr Łoktajew oraz Kacper Gomólski, a to żużlowcy, którzy równie dobrze mogli występować w 1. Lidze.

  Czytaj więcej  Gleb Czugunow: czy wykorzystał debiut w SGP?

  Takimi transferami nowy zarząd wzbudził radość u kibiców. Teraz działacze wchodzą w interakcję z fanami zespołu, którzy są proszeni o pomoc w wyborze kevlaru, w jakim będą się prezentować zawodnicy z Poznania w nowym sezonie. Kibice mogą głosować na facebooku za pomocą emotek na cztery wzory kombinezonów. Czasu do końca głosowania pozostaje coraz mniej.
  Wszystkie cztery projekty kevlarów dla klubu przygotował Adam Jaziewicz. Były zawodnik nie rozstaje się ze sportem żużlowym. Warto przypomnieć, że w latach 2001-2003 reprezentował w polskiej lidze Ostrovię Ostrów Wielkopolski. Obiecującą karierę zahamowała kontuzja kręgosłupa.

  Reklama

  Jaziewicz pokazuje jednak, że po zakończeniu przygody z żużlem można wokół dyscypliny robić wiele dobrego. Zdążył się już sprawdzić jako fotoreporter, mechanik, ale teraz wykonuje dobrą pracę także przy wykonywaniu różnych wizualizacji. Oprócz projektów kevlarów przygotowuje także projekty kasków.

  Reklama
  - Advertisment -

  Must Read

  Jarosław Hampel: „To była złość”

  - Musieliśmy mocno szarpać przez cały mecz – mówi Jarosław Hampel, wracając wspomnieniami do niedzielnego finału play off DMP. Motor Lublin pierwszy raz w...