More
  Strona głównaAktualnościKibice Unii Leszno organizują i pomagają

  Kibice Unii Leszno organizują i pomagają

  -

  W związku z rozprzestrzeniającym się koronawirusem w polskich szpitalach brakuje podstawowych środków ochronnych m.in. maseczek, gogli i fartuchów. W tej sytuacji nie pozostają bierni kibice żużla z Leszna. Fani czarnego sportu ze Stowarzyszenia Sympatyków Klubu Unia Leszno organizują zbiórkę finansową dla Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Lesznie.

  Kibice uruchomili specjalną zbiórkę środków finansowych poprzez platformę zrzutka.pl. Umożliwia ona zbieranie pieniędzy na wybrane cele na pośrednictwem internetu. Z zebranych środków organizatorzy zakupią dla leszczyńskiego szpitala środki ochrony osobistej. Chodzi o maski z filtrem SP3/SP2, gogle/okulary ochronne, przyłbice ochronne, rękawice ochronne długie, płyny/chusteczki do dezynfekcji rąk/powierzchni.

  – Jako dumni Polacy, mieszkańcy miasta Leszna, kibice Unii Leszno nie możemy przejść obojętnie obok tej mozolnej i ciężkiej walki z chorobą COVID-19. Po „burzy mózgów”, rozmowach oraz pomysłach postanowiliśmy uruchomić zrzutkę na rzecz WOJEWÓDZKIEGO SZPITALA ZESPOLONEGO w Lesznie. Za wszystkie zebrane pieniądze chcemy zakupić najpotrzebniejsze rzeczy, które pomogą naszym „żołnierzom” w walce z koronawirusem SARS-CoV2 – napisali członkowie stowarzyszenia.

  Reklama

  Jak można pomóc? Każdy z nas może pomóc poprzez: wpłatę dowolnej kwoty na stronie akcji – link TUTAJ  promowanie i udostępnianie linka do zrzutki w mediach społecznościowych.

  – Mamy świadomość, że zapotrzebowanie na tego typu rzeczy jest ogromne, lecz chcemy dołożyć swoją cegiełkę do walki z wirusem. Nie wiedzą, lecz czynem mamy zamiar walczyć z niewidzialnym wrogiem! – podkreślają kibice.

  Reklama
  - Advertisment -

  Must Read

  Mateusz Cierniak postawił kropkę nad i. Gratulacje!

  Jak powiedział, tak zrobił i dzisiaj Mateusz Cierniak jest mistrzem świata juniorów. Wychowanek tarnowskiej Unii, aktualnie reprezentant Polski i Motoru Lublin, wczoraj na toruńskiej...