Strona główna I liga Abramczyk Polonia Bydgoszcz Klub uradowany z powodu przełożenia meczu

Klub uradowany z powodu przełożenia meczu

-

Główna Komisja Sportu Żużlowego ogłosiła w najnowszym komunikacie, że spotkanie Orła Łódź z Polonią Bydgoszcz zostało przełożone z 22 maja na 25 maja. Oficjalnej przyczyny decyzji nie podano. Bydgoszczanie mają jednak powody do radości.

W spotkaniu z Orłem Łódź będzie mógł pojechać Wiktor Przyjemski. Utalentowany junior 23 maja skończy 16 lat. Jego debiut przypadnie więc dwa dni po urodzinach i będzie to 7. kolejka eWinner 1. ligi. W Bydgoszczy oczekiwanie na pierwszy ligowy start Przyjemskiego jest olbrzymie.

Czytaj więcej  SEC: czy Bydgoszcz wypadnie lepiej niż Toruń?

Obecnie Polonia ma problemy w formacji młodzieżowej. Dotychczas spośród juniorów tylko Nikodem Bartoch przywoził punkty. Być może Przyjemski częściowo rozwiąże problemy drużyny.

 

Nie można od niego oczekiwać od razu wysokich zdobyczy punktowych, ale trudno sobie wyobrazić, by jeździł gorzej od Bartocha, czy też Mateusza Błażykowskiego.

Czytaj więcej  Piotr Protasiewicz wyrówna rekord Tomasza Golloba i jedzie po więcej

Dotychczas Wiktor Przyjemski objeżdżał się w zawodach młodzieżowych. Zawsze wyróżniał się świetną postawą. W obu rundach Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów w Bydgoszczy wywalczył komplet 18 punktów. Natomiast w I rundzie Nice Cup w Ostrowie zajął 3. miejsce, ale w rundzie zasadniczej nie znalazł pogromcy.

Reklama

Przyjemski imponuje zadziornością i szybkością na dystansie. W gronie swoich rówieśników prezentuje się bardzo dobrze. Niedługo nadejdzie czas na pokazanie umiejętności w gronie dużo bardziej doświadczonych zawodników.

Reklama


Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.

Must Read

Chris Holder. Żużlowe życie dzielone kontuzją

Jego żużlowe życie dzieli się na dwie części. Przed wypadkiem na angielskim torze, który miał miejsce w 2013 roku, został mistrzem świata. Po koszmarnej...