More
  Strona głównaAktualnościKomisja dyscyplinarna po przepychankach w Rawiczu

  Komisja dyscyplinarna po przepychankach w Rawiczu

  -

  Nie milkną echa półfinałowego meczu play off 2.ligi, w którym SpecHouse PSŻ Poznań pokonał na wyjeździe Metalikę Recycling Kolejarza Rawicz 49:41. Wielkopolskie derby weźmie pod lupę komisja dyscyplinarna Głównej Komisji Sportu Żużlowego.

  Oprócz emocji sportowych w Rawiczu było nerwowo nie tylko na torze, ale i w parku maszyn. Wydarzeniom na „Florku” przyglądał się z bliska przedstawiciel Głównej Komisji Sportu Żużlowego Zbigniew Fiałkowski, będący jednocześnie przewodniczącym jury zawodów. I to właśnie Fiałkowski poinformował, że wydarzeniami w Rawiczu przyjrzy się komisja dyscyplinarna. Nie wykluczone, że posypią się kary.

  Czytaj więcej  Kibice Motoru: Było ich słychać na całym stadionie

  Poznański klub miał zastrzeżenia do zachowania Josha Pickeringa, który podobno uderzył Kevina Fajfera. Zawodnik PSŻ został poszkodowany także po ostatnim biegu, gdy wjeżdżając do parku maszyn został popchnięty i upadł na tor. Zastrzeżenia do postawy rywala zgłaszali również gospodarze. Mieli zastrzeżenia do Kacpra Gomólskiego.

  Ciąg dalszy tekstu pod materiałem video:

  Popularny „Ginger” nie tylko prowokował na torze, ale też w parku maszyn wdał się w przepychanki. Miał szarpać trenera Kolejarza Adama Skórnickiego, z kolei goście twierdzą, że to „Skóra” wdał się w przepychanki z Gomólskim. Goście mieli pretensje także do prezesa Kolejarza Sławomira Knopa, który podobno popchnął kierownika PSŻ-u, Jacka Kannenberga i w efekcie ten upadł na ziemię.

  Wiceprzewodniczący GKSŻ Zbigniew Fiałkowski był na meczu i obserwował sytuację, podobnie jak komisarz toru Krzysztof Guz i Mirosław Berliński.

  Reklama

  – Mogę potwierdzić, że dojdzie do niego (posiedzenia dyscyplinarnego – dop.red.) w przyszłym tygodniu. Wtedy będą zapadać decyzje, o których poinformujemy przedstawicieli mediów i opinię publiczną – poinformował Zbigniew Fiałkowski.

  Rewanżowy pojedynek w Poznaniu odbędzie się 21 sierpnia.

  Działo się, ogień na torze i w parku maszyn, czyli derbowy półfinał play off 2.ligi w Rawiczu w obiektywie „MŻ”

  Reklama

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj

  - Advertisment -

  Must Read

  „Umarł król, niech żyje król”? ROW Rybnik nie martwi się odejściami...

  Prezes Krzysztof Mrozek z ROW Rybnik wcale nie zmartwił się odejściem Andreasa Lyagera. Duńczyk wstępnie porozumiał się z klubem z ulicy Gliwickiej, ale po...