More
  Strona głównaAktualnościKonkurencja "rozbiera" skład Orła Łódź?

  Konkurencja „rozbiera” skład Orła Łódź?

  -

  Autor zdjęcia:Orzeł Łódź

  -Łódź tonie czy tylko jest podtapiana przez konkurentów? – z takim pytaniem zwróciliśmy się do działaczy pierwszoligowego Orła Łódź. W odpowiedzi usłyszeliśmy: „sytuacja jest pod kontrolą”.

  W żużlu nie ma litości, nawet po zakończeniu zmagań o ligowe punkty, gdy silniki motocykli zamilkły i na stadionach jest pusto. Tak przynajmniej wygląda sytuacja w żużlowej Łodzi. Większość zawodników Orła spakowała się i może okazać się, że kibice z włókienniczego miasta więcej ich nie zobaczą.

  Czytaj więcej  Torreador Zmarzlik i leszczyńskie Byki

  Marcin Nowak i Norbert Kościuch kończą przygodę z klubem prezesa Witolda Skrzydlewskiego. Prawdopodobnie w 2023 roku nie będzie w Orle także Nielsa Kristiana Iversena, którego kusi transferem beniaminek eWinner 1.ligi z Poznania.

  Nad swoją przyszłością zastanawiają się również dwaj najlepsi w Orle w tym sezonie – Brady Kurtz i Lucke Becker.

  (fot. Orzeł Łódź) Brady Kurtz zastanawia się nad swoją przyszłością

  Ten drugi ma szansę trafić do ekstraligi. Z kolei, Kurtz twierdzi, że zostanie w 1.lidze, ale jeszcze nie podjął decyzji, czy będzie jeździł w Łodzi. Australijczyk może wybierać, gdyż otrzymał kilka ofert (Abramczyk Polonia Bydgoszcz, ROW Rybnik, PSŻ Poznań).

  Reklama

  W Łodzi mają twardy orzech do zgryzienia. Działacze jednak nie próżnują i starają się skompletować kadrę. Na razie bez większych efektów.

  Reklama

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj

  - Advertisment -

  Must Read

  Francis Gusts nie boi się powtórki blamażu, a Andrzej Lebedevs marzy...

  FIM ogłosiło niedawno listę miast - gospodarzy cyklu Speedway Grand Prix. Siódmą rundę cyklu zorganizują Łotysze na stadionie w Rydze. Pytamy Andrzeja Lebedevsa i...