Strona główna Aktualności Krystian Pieszczek oferuje 40 tysięcy złotych!

Krystian Pieszczek oferuje 40 tysięcy złotych!

-

Krystian Pieszczek zaapelował o pomoc. Za wskazanie złodzieja oferuje nagrodę w wysokości 40 tysięcy złotych.

Lider pierwszoligowego Zdunek Wybrzeża Gdańsk stracił samochód. Złodzieje skradli mu Audi S5.

– To samochód, który kupiłem na handel, dlatego nie posiada auto casco. Wystawiłem już ogłoszenie. W poniedziałek nad ranem zorientowałem się, że auto zostało skradzione spod bloku, do którego razem z żoną wprowadziliśmy się zaledwie przed tygodniem i w którym wynajmujemy mieszkanie – powiedział Krystian Pieszczek na łamach portalu trojmiasto.pl.

Krystian Pieszczek
Za wskazanie złodzieja tego auta Krystian Pieszczek oferuje 40.000 zł

Popularny “Krycha” oprócz ścigania na żużlu działa również w branży motoryzacyjnej. Samochód wystawił na sprzedaż. Dlatego żużlowiec na swoich social mediach apeluje o pomoc. I prosi o wskazanie złodzieja. Pieszczek podał kilka charakterystycznych cech auta – sportowy wydech, maska i zderzak oklejony folią ochronną PPF, czerwone tylne kierunkowskazy, spoiler na klapie Maxtondesign, felgi 19 cali z oponami Michelin.

Reklama

Wartość samochodu to ok. 80 tysięcy złotych. Krystian Pieszczek przyznał, że przede wszystkim zależy mu na złapaniu złodzieja. Dlatego wysoka nagroda w wysokości połowy wartości auta.

Musisz przeczytać

Stal i Falubaz walczą o Vaculika

Martin Vaculik ma przed sobą jeszcze dwa ligowe mecze. Wystąpi w dwumeczu o brązowy medal drużynowych mistrzostw Polski. Ostatnio temat jego przyszłości w zielonogórskim...