Strona główna Aktualności Krzysztof Kasprzak na musiku

Krzysztof Kasprzak na musiku

-

Dobrze pojechał w finale indywidualnych mistrzostw Polski w Lesznie. Medalu nie zdobył, ale nie oczekujmy cudów, gdy przez kilka miesięcy dołował i zawodził. Dzisiaj Krzysztof Kasprzak ma szansę pójść za ciosem i w derbach Pomorza potwierdzić, że niedzielny występ w finale IMP nie był przypadkowy i jednorazowy.

Reklama

Kasprzak mówił, że pracuje i walczy, by jego sytuacja w lidze wróciła do normalności. Chciałby znów dobrze punktować, gdyż stać go na to. Tymczasem, pierwszą część sezonu miał zupełnie nieudaną. “Kasper” wystąpił w 6 meczach, w których odjechał 25 biegów. Tylko dwa biegi wygrał, czyli wykazał słabą skuteczność jak na zawodnika klasy międzynarodowej. Bo za takiego go uważamy, czego potwierdzeniem jest jego udział w tegorocznym cyklu Speedway Grand Prix.

Czytaj więcej  Tomasz Gollob pożycza motocykl i....

(fot. Magazyn Żużel /Mariusz Cwojda) Dzisiaj Krzysztof Kasprzak ma szansę pójść za ciosem i podtrzymać dobra passę z niedzieli

Nadzieję w serca kibiców, którzy ściskają kciuki za Kasprzaka, wlał niedzielny występ w Lesznie. Zawodnik klubu z Grudziądza, który wychował się na leszczyńskim torze, zaczął słabo udział w turnieju, ale rozkręcał się i w drugiej części zawodów wygrał dwa biegi, co pozwoliło mu zakwalifikować się do półfinałowego wyścigu. Kasprzak ostatecznie nie zdobył medalu, musiał zadowolić się czwartą lokatą. To i tak bardzo dobry wynik, patrząc na jego tegoroczne dokonania w lidze.

Czytaj więcej  A mieli być czarnym koniem

Dzisiaj Kasprzak wystąpi w zaległym meczu ligowym przeciwko eWinner Apatorowi Toruń. Jest szansa, że wychowanek leszczyńskich Byków potwierdzi zwyżkę formy. Stawka meczu jest utrzymanie się w ekstralidze. Zwycięstwo grudziądzan przybliży ich do celu, porażka może przekreślić plany. Ale dla Kasprzaka nie tylko dzisiaj jest ważny dzień. W weekend czeka go inauguracja Speedway Grand Prix. Polak wystąpi na torze Marketa w Pradze. Po dobrym występie w finale IMP, teraz czas na ligę, następnie SGP. Wszystkie światła na Kasprzaka. Na pewno poczuje presję.

Początek meczu o g. 20.30. Wynik pierwszego meczu: 55:35 dla Apatora

Składy drużyn na dzisiejszy mecz w Grudziądzu

eWinner Apator Toruń

1. Paweł Przedpełski

2. Jack Holder.

3 Chris Holder

4. Adrian Miedzińśki

5. Petr Chlupac

6. Kacper Makowski

7. Krzysztof Lewandowski

ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz

9. Przemysław Pawlicki

10. Roman Lachbaum

11. Krzysztof Kasprzak

12. Kenneth Bjerre

13. Nicki Pedersen

14. Mateusz Bartkowiak

15. Denis Zieliński

 

 

Reklama


Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.

Must Read

W Łodzi będzie trzęsienie ziemi?

Rozmowa z Norbertem Kościuchem – zawodnikiem Orła ŁódźSukcesu w Łodzi nie było. Może być trzęsienie ziemi…Może tak być. Naprawdę może tak być. Znając prezesa...