More
  Strona głównaAktualnościKrzysztof Kasprzak na musiku

  Krzysztof Kasprzak na musiku

  -

  Dobrze pojechał w finale indywidualnych mistrzostw Polski w Lesznie. Medalu nie zdobył, ale nie oczekujmy cudów, gdy przez kilka miesięcy dołował i zawodził. Dzisiaj Krzysztof Kasprzak ma szansę pójść za ciosem i w derbach Pomorza potwierdzić, że niedzielny występ w finale IMP nie był przypadkowy i jednorazowy.

  Reklama

  Kasprzak mówił, że pracuje i walczy, by jego sytuacja w lidze wróciła do normalności. Chciałby znów dobrze punktować, gdyż stać go na to. Tymczasem, pierwszą część sezonu miał zupełnie nieudaną. „Kasper” wystąpił w 6 meczach, w których odjechał 25 biegów. Tylko dwa biegi wygrał, czyli wykazał słabą skuteczność jak na zawodnika klasy międzynarodowej. Bo za takiego go uważamy, czego potwierdzeniem jest jego udział w tegorocznym cyklu Speedway Grand Prix.

  Czytaj więcej  Hiszpańscy chirurdzy ratowali rękę Lindgrena
  (fot. Magazyn Żużel /Mariusz Cwojda) Dzisiaj Krzysztof Kasprzak ma szansę pójść za ciosem i podtrzymać dobra passę z niedzieli

  Nadzieję w serca kibiców, którzy ściskają kciuki za Kasprzaka, wlał niedzielny występ w Lesznie. Zawodnik klubu z Grudziądza, który wychował się na leszczyńskim torze, zaczął słabo udział w turnieju, ale rozkręcał się i w drugiej części zawodów wygrał dwa biegi, co pozwoliło mu zakwalifikować się do półfinałowego wyścigu. Kasprzak ostatecznie nie zdobył medalu, musiał zadowolić się czwartą lokatą. To i tak bardzo dobry wynik, patrząc na jego tegoroczne dokonania w lidze.

  Czytaj więcej  Przed finałem: na szczęście jednak nie ma koronawirusa w gorzowskim obozie

  Dzisiaj Kasprzak wystąpi w zaległym meczu ligowym przeciwko eWinner Apatorowi Toruń. Jest szansa, że wychowanek leszczyńskich Byków potwierdzi zwyżkę formy. Stawka meczu jest utrzymanie się w ekstralidze. Zwycięstwo grudziądzan przybliży ich do celu, porażka może przekreślić plany. Ale dla Kasprzaka nie tylko dzisiaj jest ważny dzień. W weekend czeka go inauguracja Speedway Grand Prix. Polak wystąpi na torze Marketa w Pradze. Po dobrym występie w finale IMP, teraz czas na ligę, następnie SGP. Wszystkie światła na Kasprzaka. Na pewno poczuje presję.

  Początek meczu o g. 20.30. Wynik pierwszego meczu: 55:35 dla Apatora

  Składy drużyn na dzisiejszy mecz w Grudziądzu

  eWinner Apator Toruń

  1. Paweł Przedpełski

  2. Jack Holder.

  3 Chris Holder

  4. Adrian Miedzińśki

  5. Petr Chlupac

  6. Kacper Makowski

  7. Krzysztof Lewandowski

  ZOOleszcz DPV Logistic GKM Grudziądz

  9. Przemysław Pawlicki

  10. Roman Lachbaum

  11. Krzysztof Kasprzak

  12. Kenneth Bjerre

  13. Nicki Pedersen

  14. Mateusz Bartkowiak

  15. Denis Zieliński

   

   

  Reklama
  - Advertisment -

  Must Read

  „Umarł król, niech żyje król”? ROW Rybnik nie martwi się odejściami...

  Prezes Krzysztof Mrozek z ROW Rybnik wcale nie zmartwił się odejściem Andreasa Lyagera. Duńczyk wstępnie porozumiał się z klubem z ulicy Gliwickiej, ale po...