More
  Strona głównaAktualnościLeszczyniacy pogrążą leszczyńską Unię?

  Leszczyniacy pogrążą leszczyńską Unię?

  -

  Teoretycznie istnieje możliwość, że w piątek na leszczyńskim „Smoku” to leszczyniacy doprowadzą do kolejnej porażki Fogo Unii Leszno.

  Reklama

  Tyle teoria. W praktyce wygląda to tak, że Przemysław Pawlicki i Tobiasz Musielak w barwach MrGarden GKM Grudziądz jeszcze nic specjalnego nie zaprezentowali. I albo mecz obejrzą z trybun, albo w telewizji. Smutna rzeczywistość dla żużlowców z Zaborowa i Popowa Wonieskiego w regionie leszczyńskim, ale… cóż. Takie jest życie żużlowca.

  To nie jest dobry sezon Przemysława Pawlickiego (fot. Magazyn Żużel)

  Pawlicki zawodzi od początku sezonu. Co prawda znalazł się w awizowanym składzie na mecz w Lesznie, ale zobaczymy. Musielaka trener nie uwzględnił. „Toffik” zaliczył jeden mecz w barwach GKM jako gość i, delikatnie określając jego wynik powiedzmy jako „poniżej oczekiwań”, zdobył 1 punkt. Musielak wskoczył w miejsce Krystiana Pieszczka, który nie mógł wystąpić w meczu przeciwko zielonogórskiemu Falubazowi.

  -O Musielaku można więc powiedzieć, że jednak nie zastąpił Pieszczka. Dlatego na mecz do Leszna, z tego co się orientuję, to pojedzie Pieszczek – mówi trener MrGarden GKM Grudziądz Robert Kempiński.

  Jeśli w Lesznie pojedzie Pieszczek, to za kogo – za Pawlickiego czy Buczkowskiego?

  – Zawodnik w swoim pierwszym biegu przywiózł trzy cenne punkty, ale w dalszej części meczu było już tylko gorzej – ocenia Kempiński jazdę Buczkowskiego w meczu z Falubazem. – Drużyna, która przyjeżdża do nas na początku zawsze ma problemy, bo wiadomo jaki jest tor.

  Czytaj więcej  GKM Grudziądz: mają tajną broń. Strzeżcie się rywale!

  -Później musimy wziąć pod uwagę, że z biegu na bieg ta drużyna robi korekty i się dopasowuje. Pierwsze biegi wygrywamy, oni później się dopasują i nas gonią – mówi trener GKM.

  Pawlicki niedawno wrócił do ligi szwedzkiej i całkiem dobrze zapunktował.

  Czytaj więcej  Czy Pawlicki odbuduje formę w szwedzkiej lidze? Dzisiaj tam wystartuje!

  Może jednak tym przekona do siebie sztab trenerski i władze klubu i w piątek dostanie szanse na „Smoku”?

  Tak prezentuje się skład „Gołębi” na mecz w Lesznie

  1. Nicki Pedersen

  2. Krzysztof Buczkowski

  3. Keneth Bjerre

  4. Przemysław Pawlicki

  5. Artem Laguta

  6. Damian Lotarski

  7. Denis Zieliński

  Reklama
  - Advertisment -

  Must Read

  Jason Doyle ostro nawrzucał Patrykowi Dudkowi

  Do spięcia pomiędzy nimi doszło na zawodach w Toruniu, kończących zmagania o medale indywidualnych mistrzostw świata. Jeden i drugi pożegnali się ze Speedway Grand...