Strona główna Aktualności Lubuskie derby w ekstralidze już 1 stycznia. Pokaże je TVP2

Lubuskie derby w ekstralidze już 1 stycznia. Pokaże je TVP2

-

Derby Falubaz Zielona Góra – Stal Gorzów elektryzują kibiców nie tylko w grodzie nad Wartą i w grodzie Bachusa. Ligowe mecze z udziałem lubuskich drużyn zawsze dostarczają dużo emocji i sporej dawki adrenaliny. Dlatego m. in. derby otworzą rok 2021 i odbędą się już 1 stycznia.

Reklama

Derby odbędą się, ale nie na torze, tylko w zupełnie innej konwencji. Drużyny z Gorzowa i Zielonej Góry wystąpią w telewizji i będą ze sobą rywalizować w programie “Familiada”.

Lubuskie derby w każdej odsłonie zawsze dostarczają wielkich emocji (fot. Magazyn Żużel)

Zapewne interesuje Państwa, jak doszło do udziału w teleturnieju, który zostanie wyemitowany 1 stycznia. Otóż gospodarz programu Karol Strasburger był gościem na zawodach Speedway Grand Prix w Toruniu, gdzie Bartosz Zmarzlik świętował zdobycie tytułu mistrza świata. Zawody ze Strasburgerem na Motarenie oglądał Robert Dowhan i to właśnie były prezes Falubazu podpowiedział i zaproponował, by żużlowcy wystąpili w “Familiadzie” Prowadzący telewizyjny show chwycił temat i po kilku dniach do Falubazu i Stali przyszły zaproszenia.

Szykuje się dobra zabawa: Falubaz kontra Stal, czyli lubuskie derby żużlowe w “Familiadzie”. Pieniądze z wygranej w programie trafią na szczytny cel. Bartosz Zmarzlik, Szymon Woźniak i ich koledzy oraz Patryk Dudek, Piotr Protasiewicz i pozostali “falubazersi”. Już nie możemy się doczekać.

Reklama


Poprzedni artykułKolejarz ma nowego prezesa
Następny artykułZenon Plech nie żyje

Must Read

Jason Doyle dojechał i zaczęli zgrupowanie

Zamiast Hiszpanii jest kurort wypoczynkowy w Boszkowie koło Leszna. Tam właśnie drużynowy mistrz Polski zorganizował swoją bazę na krótki integracyjno-treningowy rekonesans w ramach przygotowań...