More
  Strona głównaAktualnościMaciej Jąder najbardziej żałuje Daniela Kaczmarka

  Maciej Jąder najbardziej żałuje Daniela Kaczmarka

  -

  Autor zdjęcia:Czarny Productions

  Zmiany kadrowe, jakie w listopadowym okienku transferowym nastąpiły w Metalice Kolejarzu Rawicz, skomentował dla nas trener Maciej Jąder. Nowy szkoleniowiec „Niedźwiadków” twierdzi, że straty szczególnie jednego zawodnika bardzo żałuje. Wierzy jednak, że żużlowiec wróci do Kolejarza. Może już zimą 2023.

  – Chcieliśmy zatrzymać wszystkich zawodników, ale prezesi innych klubów powariowali – mówi trener Maciej Jąder. – Proponują zawodnikom takie stawki, że aż trudno sobie wyobrazić. Zobaczymy, jak to wytrzymają w sezonie.

  Czytaj więcej  Z Gniezna przez Leszno do Ostrowa

  Jąder najbardziej żałuje straty Daniela Kaczmarka. Wychowanek Unii Leszno był krajowym liderem Kolejarza.

  Daniel Kaczmarek
  (fot. Czarny Productions) Daniel Kaczmarek w przyszłym sezonie będzie reprezentował barwy Zdunek Wybrzeża Gdańsk

  – Daniel chce się rozwijać, więc nie dziwi decyzja o przeprowadzce do 1.ligi. My to szanujemy, mając nadzieję, że Daniel do na wróci. Nadal będziemy współpracować, będziemy mu pomagać. Bramy stadionu w Rawiczu dla Daniela są otwarte – zapewnia Maciej Jąder, który w trakcie tegorocznego sezonu wspierał go w roli mechanika.

  Reklama

  Kaczmarek w przyszłym sezonie będzie reprezentował barwy Zdunek Wybrzeża Gdańsk. Z dotychczasowego składu Kolejarza zostają w drużynie trzej seniorzy: Damian Baliński, Ryan Douglas i Damian Dróżdż.

  Reklama

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj

  - Advertisment -

  Must Read

  Francis Gusts nie boi się powtórki blamażu, a Andrzej Lebedevs marzy...

  FIM ogłosiło niedawno listę miast - gospodarzy cyklu Speedway Grand Prix. Siódmą rundę cyklu zorganizują Łotysze na stadionie w Rydze. Pytamy Andrzeja Lebedevsa i...