More
  Strona głównaAktualnościMaciej Janowski m. in. o pierwszym turnieju SGP

  Maciej Janowski m. in. o pierwszym turnieju SGP

  -

  Czołowi żużlowcy świata odliczają dni do startu Speedway Grand Prix. Rywalizacja o tytuł mistrza świata wystartuje w sobotę w chorwackim Gorican. Na liście startowej znajduje się m.in. czterech Polaków – Bartosz Zmarzlik, Maciej Janowski, Patryk Dudek i Paweł Przedpełski.

  Do startu SGP pozostał niecały tydzień, tymczasem Maciej Janowski ma nad czym myśleć. W meczu ligowym przeciwko Fogo Unii Leszno nie tylko słabo wyjeżdżał spod taśmy, ale też miał problemy z uzyskaniem odpowiedniej prędkości na dystansie. Wcześniej „Magic” przyzwyczaił kibiców, że na Olimpijskim wyprzedzał po zewnętrznej i na wewnętrznej części toru. W ostatnim meczu gdzieś zagubił swoje największe atuty. A teraz czeka go jeszcze najważniejsze wyzwanie – Speedway Grand Prix.

  Czytaj więcej  Bartosz Zmarzlik: zadowolił się srebrem?
  Maciej Janowski
  (fot. Magazyn Żużel /Mariusz Cwojda) W meczu ligowym przeciwko Fogo Unii Leszno Magic słabo wyjeżdżał spod taśmy i miał też problemy na dystansie

  – Parę rzeczy musimy poprawić, więc czeka nas pracowity tydzień – mówi Maciej Janowski, który w piątkowym meczu z Fogo Unią Leszno, nie wygrał ani jednego biegu.

  Reklama

  Janowskiego zapytaliśmy także o przyczynę porażki (44:46) z leszczyńskimi Bykami i absencję Artioma Łaguty – na ile jego brak w drużynie wpłynął na wyniki Betard Sparty.

  @magazynzuzel.pl

  #maciejjanowski #spartawroclaw #zuzel #speedway #speedwaygrandprix #dc #dlaciebie #fyp

  ♬ dźwięk oryginalny – magazynzuzel.pl

  Reklama
  - Advertisment -

  Must Read

  Mateusz Cierniak postawił kropkę nad i. Gratulacje!

  Jak powiedział, tak zrobił i dzisiaj Mateusz Cierniak jest mistrzem świata juniorów. Wychowanek tarnowskiej Unii, aktualnie reprezentant Polski i Motoru Lublin, wczoraj na toruńskiej...