More
  Strona głównaAktualności„Magic” i jego bracia

  „Magic” i jego bracia

  -

  Czy wiecie, że dwaj bracia Macieja Janowskiego próbowali swoich sił na motocyklu żużlowym? „Magic” był naszym gościem w „Magazynie Żużel” i m. in. opowiedział o Wojtku i Krzysztofie, ale nie tylko. Poruszyliśmy kilka innych tematów.

  – To prawda, Wojtek i Krzysiek próbowali na żużlu. Wojtek bardzo dobrze się zapowiadał, ale miał bardzo groźny wypadek na początku przygody i to miało wpływ na jego dalsze losy w tym sporcie – opowiada Maciek Janowski. – Wojtek prawdopodobnie mocno się wystraszył. Wystąpiła pewnego rodzaju bariera, której nie mógł jej przekroczyć, pokonać. Sam zdecydował, że woli zostać w parku maszyn. I z tego miejsca nie tylko śledzi, co się dzieje, ale przede wszystkim w parku maszyn realizuje się, wykonuje swoje obowiązki.

  Maciej Janowski
  (fot. Magazyn Żużel /Mariusz Cwojda) Rozmowa z Maciejem Janowskim jutro na kanale Magazyn Żużel na YouTube

  -Krzysiek też próbował na żużlu, ale ostatecznie odpuścił. Początki zawsze są ciężkie. Tak jak ze wszystkim w życiu – dodaje „Magic”.

  Wojtek i Krzysiek razem z tatą Piotrem współtworzą team Maćka Janowskiego. Wspierają go na każdych zawodach, na treningach, pracują, przygotowują. Na brak zajęć nie mogą narzekać.

  Reklama

  Ja jestem odpowiedzialny za jazdę na motocyklu, za przygotowanie i dbanie o swoją formę sportową, za tak zwane postawienie wisienki na torcie. A tak naprawdę pracuje ze mną bardzo dużo ludzi – od marketingu po logistykę i różne inne rzeczy. Cieszę się, że przez te wszystkie lata udało mi się znaleźć, spotkać, poznać tak dobrych ludzi w swoim fachu – podkreśla kapitan Betard Sparty Wrocław, reprezentant Polski, uczestnik Speedway Grand Prix.

  Na rozmowę z popularnym „Magicem” zapraszamy jutro na kanale YouTube „Magazyn Żużel”.

  Reklama

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj

  - Advertisment -

  Must Read

  Jakub Miśkowiak nadal jest w kadrze tego mało komu znanego klubu....

  Śląsk Świętochłowice nie jest jedynym klubem w Polsce, który nie startuje w ligowych rozgrywkach, a posiada swoich zawodników. WKM Wschowa jest klubem macierzystym Jakuba...