More
  Strona głównaAktualności„Magic” pozamiatał. Oto jak wsparł WOŚP

  „Magic” pozamiatał. Oto jak wsparł WOŚP

  -

  Maciej Janowski mocno włączył się we wsparcie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Żużlowiec uruchomił w Internecie aż trzy aukcje, z czego dwie mają już swój finał. Do organizacji kierowanej przez Jerzego Owsiaka trafi spora kwota.

  Maciej Janowski zdecydował się na wystawienie aż trzech licytacji. Zwycięzca każdej z nich może spotkać się z zawodnikiem osobiście. Pierwsza z opcji została wylicytowana za 15.100 złotych. To kolacja z Maciejem Janowskim, która będzie miała miejsce w restauracji Kredens w Wilkszynie koło Wrocławia.

  Posiłek z kapitanem Betard Sparty Wrocław będzie mógł zjeść także zwycięzca drugiej licytacji. Jak czytamy w opisie aukcji: „Zwycięzca będzie mógł napić się kawy, zjeść wybrane śniadanie i deser w ustalonym wcześniej wspólnie terminie, a jeśli w dalszym ciągu będziecie głodni, kolejny deser i kolejne śniadanie”. Tutaj Maciej Janowski zaprasza do wrocławskiej restauracji Petits Fours. Najwyższa oferta w tej licytacji to 15.600 złotych.

  Czytaj więcej  Pokazali rzadko spotykaną lojalność i, mimo degradacji, wygrali na tym

  Bardzo ciekawie wygląda ostatnia opcja przygotowana przez jednego z najlepszych żużlowców na świecie. Janowski zapraszam bowiem na… lot helikopterem.

  „Mój drugi ulubiony środek transportu? Oczywiście, że helikopter! Zwycięzcę licytacji, wraz z osobą towarzyszącą, zabieram w wyjątkową podróż helikopterem. Razem z zespołem Wekter Helicopters przelecimy nad Wrocławiem i oczywiście sprawdzimy stan toru na Stadionie Olimpijski z lotu ptaka. Takiej przejażdżki nie miał ze mną jeszcze żaden kibic i pewnie niewiele osób miało okazję spojrzeć na Olimpico z tej perspektywy.” – czytamy w opisie aukcji.

  Reklama

  W tym wypadku licytacja kończy się 6 lutego. W momencie pisania tego artykułu najwyższa oferta to 12100 złotych. Jeśli ktoś ma chęć wesprzeć WOŚP i przeżyć jednocześnie niesamowitą przygodę, to poniżej może dołączyć do aukcji.

  https://allegro.pl/oferta/lot-helikopterem-z-maciejem-janowskim-11754615573?fbclid=IwAR2s19NVARrFftaVx4sIoWebrtns2c8GEmRHAJ1-NCOA72mn8-8WFRbfcyQ

  Niezależnie od tego, jak zakończy się ostatnia licytacja już teraz wiemy, że dzięki Maciejowi Janowskiemu i osobom o dobrym sercu do WOŚP tylko z trzech aukcji trafi ponad 40 tysięcy złotych.

  Reklama
  - Advertisment -

  Must Read

  Jason Doyle ostro nawrzucał Patrykowi Dudkowi

  Do spięcia pomiędzy nimi doszło na zawodach w Toruniu, kończących zmagania o medale indywidualnych mistrzostw świata. Jeden i drugi pożegnali się ze Speedway Grand...