Strona główna Aktualności Mamy dla Was Vademecum kibica!!!

Mamy dla Was Vademecum kibica!!!

-

Już nie możecie się doczekać? My też!!! Jeszcze tylko kilka godzin i… JEDZIEMY. A tymczasem…

A tymczasem ściągnijcie sobie nasze Vademecum kibica, czyli to wszystko co kibic PGE Ekstraligi powinien wiedzieć. Bo nasze Vademecum to PGE Ekstraliga w pigułce: składy drużyn, prognozy, transfery, terminarz, plan transmisji. Z tego Vademecum kibica korzystać będziecie przez cały sezon!

Jak je ściągnąć? To proste jak drut. Trzeba tylko zapisać się do naszego darmowego newslettera. Zrobicie to TUTAJ

W odpowiedzi otrzymacie na swojego maila potwierdzenie od nas i link aktywacyjny. Klikniecie w niego i otrzymacie z dostęp do Vademecum kibica. Vademecum znajduje się w najnowszym numerze naszej internetowej gazety Magazyn Żużel. Przypominamy, że wydajemy ją i rozsyłamy wszystkim zarejestrowanym użytkownikom naszego darmowego newslettera dwa razy w miesiącu. Zazwyczaj czytelnicy znajdują tam pasjonujące żużlowe reportaże, ale w najnowszym numerze znajduje się nasze Vademecum kibica.

Po zapisaniu się do newslettera otrzymacie dostęp do WSZYSTKICH numerów Magazynu Żużel: tych archiwalnych i tych, które ukażą się w przyszłości. Zapraszamy!!!

Reklama

Must Read

Adrian Miedziński na pewno dostanie propozycję kontraktu

Adrian Miedziński nie będzie zawodnikiem Apatora Toruń. Taką decyzję podjął macierzysty klub "Miedziaka" z grodu Kopernika i jak mówi sam zawodnik: co zrobić, życie...