More
  Strona głównaAktualnościMarcin Najman chce, żeby się bili żużlowcy!!!

  Marcin Najman chce, żeby się bili żużlowcy!!!

  -

  Marcin Najman, pięściarz, zawodnik MMA i po części również celebryta, postanowił sam zorganizować galę mieszanych sztuk walki – MMA VIP. Zawody zaplanowano 13 lutego w Warszawie. Uwaga, niespodzianka – Najman jako organizator i uczestnik zawodów przymierza się do karty walk wpisać pojedynek żużlowców.

  Reklama

  – Postanowiłem zrobić coś, czego w polskim freak fightach jeszcze nie było, czyli walkę dwóch żużlowców. Wiecie dobrze, że od dziecka bardzo lubię żużel i był to pierwszy sport, którym się tak bardzo pasjonowałem. Jeszcze jak byłem w federacji FAME MMA, to pisało do mnie kilku żużlowców, którzy ogłosili gotowość do wzięcia udziału w tego typu galach, a teraz postanowiłem wcielić ten pomysł w życie. Tak jak zrobiłem pożegnalną walkę Andrzejowi Gołocie, tak zrobię teraz pierwsza walkę żużlowców w formule MMA – zapowiedział Marcin Najman na swoim kanale Youtube.

  – Postanowiłem zrobić coś, czego w polskim freak fightach jeszcze nie było, czyli walkę dwóch żużlowców – mówi Marcin Najman (fot. Facebook/Marcin Najman)

  Dzisiaj za wcześnie, by wskazać śmiałków wydarzenia. Najman ma tylko kandydatów, ale czy zdecydują się wystąpić na gali?

  – Co do nazwisk, to wkrótce się dowiecie. Rozmawiam z kilkoma zawodnikami. Ci, który byliby jeszcze chętni i dostaliby pozwolenie na taką walkę z klubu, to niech też się odzywają. Zobaczymy, które nazwiska będą najbardziej ciekawe, bo może to będzie jedna a może dwie walki żużlowców. Myślę, że kibice czarnego sportu będą zadowoleni – zapewnia Marcin Najman.

  Kto byłby najlepszym kandydatem do wejścia do oktagonu? Piotr Pawlicki, którego można spotkać na treningach sportów walki u trenera Michała Turyńskiego, a może któryś z podopiecznych trenera Mariusza Cieślińskiego z Betard Sparty Wrocław? Może sam Najman przygotuje lub wskaże, któregoś ze swoich żużlowych „ziomków” z Częstochowy?

  fot. Facebook/Marcin Najman

  Reklama
  - Advertisment -

  Must Read

  Czy kierownictwo Speedway Grand Prix przemyca rosyjskich żużlowców do elity?

  Po to, by wzmocnić rywalizację i podnieść poziom sportowy mistrzostw świata. Coraz częściej pojawiają się głosy, że FIM (Światowa Federacja Motocyklowa) i dyrekcja SGP...