More
  Strona głównaAktualnościMartin Smoliński wraca do Speedway Grand Prix

  Martin Smoliński wraca do Speedway Grand Prix

  -

  Ta informacja zelektryzowała niemieckich kibiców żużla. Okazuje się, że ikona niemieckiego speedwaya wraca do SGP, ale tylko na chwilę, w charakterze żużlowego eksperta. Smoliński zasiądzie przy mikrofonie i razem z Norbertem Ockengą skomentują sobotnie zawody SGP w Telewizji Eurosport 1.

  Żużlowa elita w weekend zawita do niemieckiego Teterowa. Na legendarnym Bergring Arena w Teterowie w sobotę o g. 19.00 rozpocznie się czwarta odsłona tegorocznych zmagań o tytuł indywidualnego mistrza świata. Żużel z najwyższej półki wraca do Teterowa po czterech latach nieobecności.

  Czytaj więcej  ROW vs GKM: trener Kędziora ciągnie za uszy słabeuszy
  Martin Smolinski
  (fot. Magazyn Żużel /Mariusz Cwojda) Martin Smolinski wraca do SGP, ale tylko na chwilę, w charakterze żużlowego eksperta

  – Najważniejsze, że Grand Prix znów będzie w Niemczech. To świetna promocja żużla w naszym kraju – cieszy się Martin Smoliński, który w przeszłości ścigał się w żużlowej elicie. – W sobotę popracuję dla telewizji. Spróbuję przybliżyć kibicom tajniki speedwaya i oczywiście liczę na duże emocje.

  Reklama

  W telewizyjnym studio pojawi się jeszcze jeden gość z żużlowej rodziny. Zaproszenie przyjęła Celine Liebmann, zawodniczka która ściga się na żużlu. Liebmann niedawno debiutowała w indywidualnych mistrzostwach świata juniorów. Start w elicie, to wielki sukces i zaszczyt. Jest pierwsza kobieta, która wystąpiła w mistrzostwach świata na żużlu. Celine w sobotę zamieni się w ekspertkę i pokaże się w TV Eurosport.

  Reklama

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj

  - Advertisment -

  Must Read

  Mateusz Cierniak postawił kropkę nad i. Gratulacje!

  Jak powiedział, tak zrobił i dzisiaj Mateusz Cierniak jest mistrzem świata juniorów. Wychowanek tarnowskiej Unii, aktualnie reprezentant Polski i Motoru Lublin, wczoraj na toruńskiej...