More
  Strona głównaAktualnościMartin Vaculik: „To moja wina”

  Martin Vaculik: „To moja wina”

  -

  Martin Vaculik nie może odpalić. Początek sezonu w jego wykonaniu jest ciężki. Słowacki stranieri Moje Bermudy Stali Gorzów nie jest zadowolony, ani z występu przeciwko Motorowi Lublin, ani w spotkaniu na wyjeździe z Fogo Unią Leszno.

  Vaculik rok temu był drugim zawodnikiem żółto-niebieskich z Gorzowa i razem z Bartoszem Zmarzlikiem nadawali ton walce o ligowe punkty. O ile Zmarzlik w tym roku nie zawodzi, to popularny „Vacul” ma kłopoty. W inauguracyjnym meczu przeciwko lubelskiemu Motorowi. Słowak wygrał dwa biegi, zdobywając w sumie 9 punktów. Mało czy dużo? W przypadku Vaculika dorobek punktowy mógł być większy. Zawodnik Stali jeden wyścig zakończył na czwartym miejscu, co na własnym torze w przeszłości zdarzało mu się rzadko.

  Czytaj więcej  Praga z przeszkodami. Szczegóły dla kibiców wybierających się na SGP

  Martin Vaculik gorzej wypadł w niedzielę w Lesznie. Słowak nie wygrał ani jednego biegu, co w przypadku czołowego zawodnika ligi, może stanowić pewnego rodzaju niespodziankę. O rozczarowaniu w większej skali na razie nie może być mowy, gdyż Vaculik pracuje i mamy nadzieję, że szybko wróci na właściwe tory, zacznie punktować jak przystało na zawodnika doświadczonego, uczestnika Speedway Grand Prix.

  Martin Vaculik
  (fot. Magazyn Żużel /Mariusz Cwojda) W Lesznie Słowak nie wygrał ani jednego biegu

  – Początek sezonu mam ciężki. Porażka z Motorem na naszym domowym torze czy remis w Lesznie, to jest brak moich punktów. Biorę to na siebie – mówi Martin Vaculik, zawodnik Moje Bermudy Stali Gorzów.

  Czytaj więcej  Trener Piotr Żyto stoi pod ścianą. Zmarzlik dostanie ofertę?

  Wierzymy, że Martin Vaculik szybko znajdzie przyczynę słabszej skuteczności i jego motocykle złapia prędkość. W jego teamie od niedawna pracuje Bjarne Pedersen, były żużlowiec z bogatym doświadczeniem. Duńczyk był z nim w Lesznie – podpowiadał, doradzał i współpraca zapewne przyniesie efekty.

  Reklama

  Zobaczcie i posłuchajcie, co miał do powiedzenia Vaculik po meczu w Lesznie, gdy zapytaliśmy go o wyniki i o przyczyny słabszej skuteczności na starcie sezonu.

  @magazynzuzel.pl

  #Martinvaculik #dc #dlaciebie #fyp #magazynzuzel #zuzel #żużel #speedway #pgeesktraliga #stalgorzow

  ♬ dźwięk oryginalny – magazynzuzel.pl

  Reklama
  - Advertisment -

  Must Read

  Francis Gusts nie boi się powtórki blamażu, a Andrzej Lebedevs marzy...

  FIM ogłosiło niedawno listę miast - gospodarzy cyklu Speedway Grand Prix. Siódmą rundę cyklu zorganizują Łotysze na stadionie w Rydze. Pytamy Andrzeja Lebedevsa i...