More
  Strona głównaAktualnościMateusz Bartkowiak: „Tylko winny się tłumaczy”

  Mateusz Bartkowiak: „Tylko winny się tłumaczy”

  -

  – To była decyzja włodarzy, góry klubu – wspomina rozmowy z działaczami Moje Bermudy Stali Gorzów Mateusz Bartkowiak, gdy pod koniec roku ważyły się losy jego przynależności klubowej. – Nigdy nie powiedziałem, że nie chce jeździć w Stali – dodaje wychowanek żółto-niebieskich.

  -Medialne przepychanki nie były z mojej strony, ja w nich nie uczestniczyłem. Odciąłem się, nie lubię szumu wokół swojej osoby. Nie udzielałem informacji. Wychodzę z założenia, że tylko winny się tłumaczy – opowiada Mateusz Bartkowiak w wywiadzie, którego premiera dzisiaj rano odbyła się na naszym kanale wideo „Magazyn Żużel” na YouTube.

  – Robię swoje, proszę mnie oceniać po wynikach – kończy temat transferowego zawirowania wokół swojej osoby Mateusz Bartkowiak.

  Na rozmowę z Mateuszem Bartkowiakiem zapraszamy na kanał „Magazyn Żużel” na YouTUbe.

  19-latek przygotowuje się do sezonu. Żużlowiec ma za sobą zabieg lekarski i powoli odbudowuje formę sportową. Oprócz wyścigów na żużlu lubi sport w szerszym wymiarze. Gra w piłkę, w koszykówkę, w tenisa stołowego, biega. Lubi czynny wypoczynek. Poza tym, czeka go w tym roku egzamin maturalny. To kolejne wyzwanie dla młodego człowieka.

  Reklama

  – Bywa ciężko w sezonie, gdy muszę godzić obowiązki sportowe z nauką. Ale szkoła pomaga, nauczyciele pomagają, ja się staram. Jadąc na zawody, często z zeszytem w busie – tak trzeba. Wyniki w szkole mam dobre, jakoś sobie readzę – kończy maturzysta z Drezdenka.

  Reklama
  - Advertisment -

  Must Read

  Czy kierownictwo Speedway Grand Prix przemyca rosyjskich żużlowców do elity?

  Po to, by wzmocnić rywalizację i podnieść poziom sportowy mistrzostw świata. Coraz częściej pojawiają się głosy, że FIM (Światowa Federacja Motocyklowa) i dyrekcja SGP...