More
  Strona głównaAktualnościMiał być Falubaz, ale będzie ROW?

  Miał być Falubaz, ale będzie ROW?

  -

  Zwrot akcji w sprawie transferu Roberta Lamberta. Brytyjczyk był po słowie z władzami Stelmet Falubazu Zielona Góra. Sytuacja nabrała rozmachu, gdy PGG ROW Rybnik stracił Daniela Bewleya (trafił do Betard Sparty Wrocław). Beniaminek ekstraligi z Rybnika musiał atakować.

  Reklama

  Rybniczanie stanęli pod ścianą i pozyskanie Lamberta stało się dla nich priorytetem. Lambert w mediach społecznościowych zasugerował, że Górny Śląsk może być w przyszłym roku jego drugim domem.
  Zielonogórzanie nie robią wielkiej tragedii, gdyby Lambert wybrał Rybnik. Stelmet Falubaz w weekend sfinalizował kontrakt z młodym Czechem Janem Kvechem. Umowa obowiązuje przez następne trzy sezony.

  Dodatkowym zabezpieczeniem pozycji rezerwowego w zielonogórskiej drużyny ma być Sebastian Niedźwiedź. Rawiczanin porozumiał się z prezesem Wojciechem Domagałą w celu przedłużenia umowy na 2020 rok.

  Reklama

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj

  - Advertisment -

  Must Read

  Jakub Miśkowiak nadal jest w kadrze tego mało komu znanego klubu....

  Śląsk Świętochłowice nie jest jedynym klubem w Polsce, który nie startuje w ligowych rozgrywkach, a posiada swoich zawodników. WKM Wschowa jest klubem macierzystym Jakuba...