More
  Strona głównaAktualnościMikkel Michelsen w nowej roli w Rybniku

  Mikkel Michelsen w nowej roli w Rybniku

  -

  Mikkel Michelsen sam przygotowuje się do nowego sezonu, ale pomaga także młodszym zawodnikom. Duńczyk sprawił niespodziankę miniżużlowcom z Rybek Rybnik.

  Śledząc profil drużyny na Facebooku, można zauważyć, że młodzież nie ma prawa do narzekań. Obecnie trwają intensywne przygotowania zawodników do nowego sezonu, ale nie tylko pod okiem miejscowych trenerów. Jeden z treningów prowadził bowiem Mikkel Michelsen, indywidualny mistrz Europy i jedna z największych gwiazd PGE Ekstraligi.

  Czytaj więcej  W Lesznie to nie działa
  (fot. Magazyn Żużel /Mariusz Cwojda) Mikkel Michelsen z pewnością może być wzorem dla bardzo młodych zawodników z Rybnika

  Przed chłopakami, którzy ścigają się na miniżużlu w klasie 80 cc oraz 125cc była to niespodzianka i niesamowite przeżycie. Klub już kilka dni przed spotkaniem Michelsena z młodzieżą zapowiadał, że na zajęcia dotrze sławny zawodnik. W mediach społecznościowych kibice mogli nawet zgadywać, kto to będzie.

  Zawodnicy Rybek Rybnik podczas treningu z Michelsenem wykonywali sporo ćwiczeń kondycyjnych, zagrali z Duńczykiem w piłkę nożną, ale przede wszystkim mogli sprawdzić swój refleks na specjalnie do tego przystosowanym urządzeniu.

  Reklama

  Michelsen z pewnością może być wzorem dla bardzo młodych zawodników z Rybnika. On bowiem także rozpoczynał swoją karierę od startów na minitorach i stopniowo piął się w hierarchii żużla, dochodząc do wielkich sukcesów.

  Miniżużlowcy Rybek Rybnik mają być perfekcyjnie przygotowani do nowego sezonu. W sztabie szkoleniowym do Antoniego Skupienia dołączyła inna legenda rybnickiego żużla, Adam Pawliczek. Skupień w tym roku będzie trenerem ROW-u, więc pomoc Pawliczka będzie nieoceniona.

  Reklama
  - Advertisment -

  Must Read

  Francis Gusts nie boi się powtórki blamażu, a Andrzej Lebedevs marzy...

  FIM ogłosiło niedawno listę miast - gospodarzy cyklu Speedway Grand Prix. Siódmą rundę cyklu zorganizują Łotysze na stadionie w Rydze. Pytamy Andrzeja Lebedevsa i...