More
  Strona głównaAktualnościMiłość fanów Motoru Lublin nie ma granic

  Miłość fanów Motoru Lublin nie ma granic

  -

  Kibice Motoru Lublin zaskakują. Nie pierwszy raz w tym sezonie, ale najważniejsze, że zawsze potrafią pozytywnie działać.

  Dzisiaj „Koziołki” powalczą o punkty w Ostrowie Wielkopolskim. Jak się okazuje, do Wielkopolski przyjedzie ok. 600 kibiców Motoru Lublin. Frekwencja jest tym bardziej godna odnotowania, że mecz odbędzie się w piątek i do tego o g. 18.00. A przecież z Lublina do Ostrowa Wielkopolskiego jest aż 450 kilometrów.

  Miłość fanów lidera rozgrywek do swojej drużyny nie ma granic. Lublinianie są tego najlepszym przykładem. To oni, jako pierwsi zainicjowali w czasach pandemii oglądanie meczów z wysięgników hydraulicznych ustawionych poza stadionem. To w Lublinie bilety na mecze sprzedają się w ekspresowym tempie. Na meczu z Fogo Unią Leszno padł rekord – w kilka sekund sprzedano online wszystkie wejściówki. Niesamowite!

  Reklama

  Kibice Motoru podążają za drużyny po całej Polsce. Zespół im się rewanżuje bardzo dobrymi wynikami. Motor prowadzi w tabeli PGE Ekstraligi z kompletem zwycięstw. Już rok temu, „Koziołki” wjechały do wielkiego finału, zdobywając tytuł wicemistrzowski. W tym sezonie planują poprawić wynik. Będzie mistrzostwo Polski dla Lublina?

  Kibice Motoru już dzisiaj na nie zasługują!

  Reklama

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj

  - Advertisment -

  Must Read

  Rozpędzony Motor Lublin jedzie po mistrzostwo Polski

  Kolejny przystanek - Leszno - lublinianie zaliczyli z przytupem. Motor Lublin jako jedyna zespół w PGE Ekstralidze pozostaje niepokonany. Wczoraj na "Smoku" zwyciężył 47:43.Tropikalny...