Strona główna Aktualności Mistrz na salonach

Mistrz na salonach

-

Reklama

Bartosz Zmarzlik po zdobyciu tytułu mistrza świata zbiera gratulacje ze wszystkich stron – od kibiców, działaczy, sponsorów i nie tylko. Mistrz świata był gościem ministra sportu i turystyki Witolda Bańki.

[bsa_pro_ad_space id=2,19,20, 26]

W MSiT razem z indywidualnym mistrzem świata na żużlu gościł prezes Polskiego Związku Motorowego Michał Sikora.
Zmarzlik otrzymał gratulacje i podziękowania za zdobycie złotego medalu IMŚ. Była okazja do rozmów nie tylko o indywidualnych dokonaniach polskiego zawodnika, ale również na temat polskiego speedwaya.

Zmarzlik zanim dotarł do ministerstwa był gościem telewizji śniadaniowej. W programie TVP2 prowadzonym przez Marzenę Rogalską i Tomasza Kamela opowiadał o początkach swojej kariery, współpracy z Tomaszem Gollobem i o rodzinie. To własnie najbliżsi współtworzą jego team. Tata czyli niezastąpiony “złotka rączka”, mama – boss i brat od zadań logistycznych. Ale wszystko zaczęło się od dziadków. Babcia i dziadek na pierwszą randkę umówili się na stadionie żużlowym. I do dzisiaj to miejsce w Gorzowie zapisało się na stałe w życiorysie Zmarzlików.

Na zdjęciu: Bartosz Zmarzlik i minister sportu i turystyki Witold Bańka
Fot.MSiR

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Musisz przeczytać

Trener i kapitan Betard Sparty powiedzieli, że… (AUDIO)

Posłuchajcie co po meczu Betard Sparta Wrocław - MrGarden GKM Grudziądz powiedzieli trener wrocławian Dariusz Śledź i kapitan drużyny "Magic" Janowski.Wrocławska Sparta pokonała MrGarden...