Strona główna Ekstraliga Mistrzostwo świata w Lublinie

Mistrzostwo świata w Lublinie [GALERIA]

-

Kibice w Lublinie biją rekordy. Z podziwem i lekką zazdrością mogą patrzeć na wydarzenia na stadionie przy Aleja Zygmuntowskich fani innych klubów.

Bilety na mecze Motoru sprzedają się w trymiga. Można je nabyć tylko przez internet. Chętnych fanów jest 2-3 razy więcej, niż wynosi pula biletów. W Lublinie jeszcze niedawno za biletami i karnetami w nocy ustawiały się kolejki przed kasami. Na stadionie atmosfera jest gorąca. Wszystko za sprawą kibiców. Doping i wsparcie drużyny na najwyższym poziomie.

Czytaj więcej  Marcin Turowski, mocny atut Grudziądza

Wczoraj Motor pokonał Fogo Unię Leszno 49:41 i po meczu część kibiców nie wychodziła ze stadionu – tak dobrze się bawili. W trakcie zawodów trwała zbiórka pieniędzy na leczenie Niny. Zaangażowali się nie tylko kibice, także hostessy i dziewczyny tzw. podprowadzające zawodników na starcie. Co chwilę dochodzą nowe licytacje. Lublin z całych sił stara się pomóc chorej dziewczynce.

Reklama

Na stadionie trwała zbiórka podpisów pod petycją powstania nowego stadionu. Osobny rozdział to słynne na cały świat podnośniki, czyli podniebna trybuna na pierwszym wirażu. Nawet stanowisko sprawozdawców telewizyjnych znajduje się na podnośniku umieszczonych nad wieżą sędziowską. Stadiony zostały otwarte (na razie 25 procent obłożenia widowni) i co ciekawe, podnośniki w Lublinie wciąż cieszą się dużą popularnością. Mistrzostwo świata!

fot. Magazyn Żużel/Mariusz Cwojda

Reklama


Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.

Must Read

Chris Holder. Żużlowe życie dzielone kontuzją

Jego żużlowe życie dzieli się na dwie części. Przed wypadkiem na angielskim torze, który miał miejsce w 2013 roku, został mistrzem świata. Po koszmarnej...