Strona główna Aktualności Młodzież w cenie

Młodzież w cenie

-

Reklama

Kto nie ma dobrych juniorów, jak pokazuje życie, musi często zweryfikować swoje sportowe ambicje. Dlatego młodzieżowcy w PGE Ekstralidze są w cenie. A jak ważną role w ligowej drużynie pełnią krajowi juniorzy do 21 lat pokazują wyniki Fogo Unii Leszno.

Jak będzie układ sił w polskiej lidze wśród zawodników do lat 21? Maksym Drabik, Bartosz Smektała, Michał Gruchalski zakończyli starty w kategorii juniorów. Dwaj pierwsi w ostatnich latach byli najlepsi na świecie. Powstała dziura. Kto ich zastąpi? Dominik Kubera, Wiktor Lampart, Jakub Miśkowiak, a może Rafał Karczmarz lub Przemysław Liszka?

Jeszcze kilka miesięcy temu, wydawało się że na starty w najwyższej klasie rozgrywkowej zdecyduje się Mateusz Cierniak. Młody żużlowiec z Tarnowa jest uznawany za duży talent. Ale zdecydował, że jeszcze przez jakiś czas będzie zbierał doświadczenie na zapleczu ekstraligi.
Z racji, że sport lubi niespodzianki, może wystrzeli jakaś bomba w postaci tzw. objawienia sezonu w kategorii zawodników do lat 21. Może nim zostanie któryś z gorzowian – Mateusz Bartkowiak lub Wiktor Jasiński?

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Musisz przeczytać

A jednak Jaskółki z Tarnowa latają wysoko

Tarnowska Unia wygrała z Lokomotivem Daugavpils i zajmuje pozycję wicelidera eWinner 1.ligi żużlowej. Kto by się spodziewał! Popularne Jaskółki na starcie ligi wcale nie...