Strona główna Aktualności Motor odpalił transfery

Motor odpalił transfery

-

Reklama

Speed Car Motoru Lublin nie trzymał kibiców zbyt długo w niepewności. “Lubelaki” już pierwszego dnia tzw. okna transferowego ogłosił kadrę na sezon 2020. W zespole pojawiły się dwie nowe twarze: Matej Zagar i Jakub Jamróg. Po rocznej przerwie wrócił do zespołu Oskar Bober.

Zagar przez 3 lata jeździł w częstochowskim Włókniarzu, natomiast Jamróg był zawodnikiem Betardu Sparty Wrocław. Kapitanem lubelskiej drużyny w 2020 roku będzie Grigorij Łaguta. Oprócz Łaguty, Zagara, Jamroga i Lamparta w barwach Speed Car Motoru w przyszłym sezonie zobaczymy Mikkela Michelsena, Grzegorza Zengote, Pawła Miesiąca i Wiktor Trofimowa. Sztab szkoleniowy nadal tworzyć będzie duet Maciej Kuciapa (trener) i Jacek Ziółkowski (menedżer).
Warto zaznaczyć, że Łaguta i Lampart podpisali nowe, dwuletnie kontrakty, czyli do 31 października 2021 będą reprezentować zespół znad Bystrzycy.

Poprzedni artykułBazarek z pustymi straganami
Następny artykułOn jest nasz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Musisz przeczytać

A jednak Jaskółki z Tarnowa latają wysoko

Tarnowska Unia wygrała z Lokomotivem Daugavpils i zajmuje pozycję wicelidera eWinner 1.ligi żużlowej. Kto by się spodziewał! Popularne Jaskółki na starcie ligi wcale nie...