Strona główna Aktualności Na gorąco: Żenujące zachowanie Thomsena. Pokazał Kasprzakowi...

Na gorąco: Żenujące zachowanie Thomsena. Pokazał Kasprzakowi…

-

Żużlowi działacze i przede wszystkim zawodnicy często powtarzają, że kluczem do sukcesów jest dobra atmosfera w drużynie. Gdy zawodnicy wspierają się, pomagają sobie i podpowiadają zawsze łatwiej o dobre wyniki. Gorzej, gdy atmosfera jest daleka od poprawnej. Zwykle psuje się po kilku porażkach lub z innych powodów np. finanse, przygotowanie nawierzchni toru, rywalizacja o miejsce w składzie.

Reklama

Coś jest na rzeczy w Gorzowie. Drużyna Moje Bermudy Stali Gorzów przed dzisiejszym mecze zajmuje ostatnie miejsce w tabeli – bez punktów. W Gorzowie rozczarowanie, bezradność i szukanie ratunku. Co do samej atmosfery w drużynie, to trudno oczekiwać, żeby była wspaniała.

Dowód tego dał dzisiaj Anders Thomsen, który w meczu z lubelskim Motorem publicznie “pozdrowił” Krzysztofa Kasprzaka. Duńczyk wyprzedził “Kaspera” na drugim wirażu i pokazał mu palec. Zachowanie żenujące. Tym bardziej, że gorzowianie znajdowali się na dwóch ostatnich pozycjach. Zamiast walczyć o zwycięstwo znaleźli czas, by publicznie zaprezentować bojowe nastawienie. Szkoda, że nie w walce o punkty, tylko do kolegi z drużyny.

Żenujące zachowanie Thomsena) (fot. Twitter)

– Każdy walczy o swoje. Krzychu był rozpędzony, Thomsen chciał atakować – próbował tłumaczyć zachowanie żużlowców Stali, obecny w telewizyjnym studiu Grzegorz Zengota.

Jest nerwowo!

Stal dzisiaj jeździ z Motorem, natomiast jutro podejmuje w zaległym spotkaniu Eltrox Włókniarza Częstochowa.

fot.Twitter

Musisz przeczytać

A jednak Pawlicki w GKM Grudziądz!

Nie miał lekkiego życia w tym sezonie, ale jak przystało na prawdziwego mężczyznę, spróbuje naprawić to, co zepsuł. Przemysław Pawlicki dostał kolejną szansę. W...

W Lesznie to nie działa