More
  Strona głównaAktualnościNa ten turniej każdy może się zgłosić. Kto wygra ma kontrakt!

  Na ten turniej każdy może się zgłosić. Kto wygra ma kontrakt!

  -

  Niedźwiadki kiedyś będą zdobywały najwyższe miejsca na podium. „Spróbuj, może to akurat Ciebie szukamy” – takim hasłem i przesłaniem Metalika Kolejarz Rawicz zaprasza dzieci i młodzież do Rawickiej Akademii Żużla.

  W ofercie znajduje się profesjonalnie prowadzone treningi i dostęp do sprzętu, który zapewnia rawicki klub. Adepci nie muszą za niego płacić. Kolejarz stawia na szkolenie i konsekwentnie realizuje swoje plany. Teraz wychodzi do młodzieży z kolejną propozycją, ponawiając zaproszenie.

  Czytaj więcej  Złoty Dan Bewley obiecuje: "Pójdę w górę"

  Rawicki drugoligowiec dodatkowo przygotował niespodziankę dla młodych zawodników, którzy pozostają bez przynależności klubowej. Otóż, Kolejarz 1 października zorganizuje żużlowy turniej indywidualny o puchar burmistrza Rawicza. Zawody mają mieć formułę 12-biegową, na starcie stanie 12 zawodników (każdy wystartuje 4 razy z każdego pola startowego). I to co najciekawsze. Uczestnicy turnieju mogą sami zgłosić się do rywalizacji.

  Czytaj więcej  Kapitan Falubazu: „To nie jest drużyna, która nie ma kim straszyć”

  Pomysł ciekawy, zobaczymy jakie przeniesie efekty. Rawicki klub zaprasza na start młodych zawodników, stawiając im cztery warunki. Pierwszy – posiadanie licencji „Ż”, drugi – wiek w przedziale 15-19 lat, trzeci – wolny bez przynależności klubowej w 2023 roku, czwarty – bez zobowiązań finansowych wobec innych klubów żużlowych.

  Reklama

  Nagrodą dla dwóch najlepszych zawodników będzie podpisanie kontraktu z Metaliką Recycling Kolejarzem na sezon 2023, miejsce w kadrze zespołu i kompletne motocykle do udziału w zawodach. Zgłoszenia można przesyłać drogą internetową na adres: [email protected] lub telefonicznioe pod numerem 663 601 284.

  Reklama

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj

  - Advertisment -

  Must Read

  „Umarł król, niech żyje król”? ROW Rybnik nie martwi się odejściami...

  Prezes Krzysztof Mrozek z ROW Rybnik wcale nie zmartwił się odejściem Andreasa Lyagera. Duńczyk wstępnie porozumiał się z klubem z ulicy Gliwickiej, ale po...