Strona główna Aktualności Najlepszy sportowiec 2019 to wg nas Bartosz Zmarzlik

Najlepszy sportowiec 2019 to wg nas Bartosz Zmarzlik

-

Ale kim jest najlepszy sportowiec 2019 wg kibiców okaże się dopiero jutro (sobota, 4 stycznia). Wśród kandydatów znajduje się Bartosz Zmarzlik, żużlowy mistrz świata.

Wieczorem zostaną ogłoszone plebiscytu “Przeglądu Sportowego” na najlepszych polskich sportowców. Jeszcze niedawno bukmacherze wysoko stawiali Bartosza Zmarzlika. Żużlowca w notowaniach “buków” wyprzedzał tylko Robert Lewandowski, co jednak niczego nie przesądza. Cały czas napływały kupony i przy nazwiskach nominowanych sportowców rosła punktacja.

Naszym zdaniem najlepszy sportowiec 2019 to  Bartosz Zmarzlik i to on wygra, ai za niego ściskamy kciuku.

Po 20 latach żużlowiec znów byłby “number one”. W 1999 r. tytuł Najlepszy Sportowiec Roku w plebiscycie “PS” trafił do Tomasza Golloba. W 85 – letniej historii plebiscytu pojawiło się kilka nazwisk z żużlowego toru. Oprócz Golloba byli m. in. Alfred Smoczyk, Jerzy Szczakiel,Edward Jancarz, Zenon Plech, Paweł Waloszek, Antoni Woryna, Jarosław Hampel, Krzysztof Kasprzak, Patryk Dudek.

Bartosz Zmarzlik już dwukrotnie gościł na balu “PS”. W 2016 roku zajął ósmą lokatę, a dwa lata później uplasował się na szóstym miejscu. Mamy nadzieję, że po zdobyciu złotego medalu IMŚ’2019, czas na zwycięstwo również w plebiscycie na najlepszego sportowca Polski.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

MUSISZ PRZECZYTAĆ

Australijczycy spakowali się i polecieli do domu

Można się było spodziewać, że żużlowcy z Australii spakują się i wrócą do domu. Rohan Tungate, Brady Kurtz, Jaimon Lidsey są już na Antypodach....