Strona główna Aktualności Następny wjedzie na pełnej Janusz Kołodziej

Następny wjedzie na pełnej Janusz Kołodziej

-

Piotr Pawlicki, Emil Sajfutdinow, kto będzie następny? W Unii Leszno przygotowania do play off idą w parze z podpisywaniem kontraktów na sezon 2021. Wiele wskazuje, że zespół – według planu właścicieli Unii – się nie zmieni.

Piotr Pawlicki jako pierwszy w zespole mistrza Polski przedłużył umowę i już może planować 10 sezon startów w leszczyńskiej Unii. Właściciele klubu osiągnęli porozumienie również z Emilem Sajfutdinowem. Najskuteczniejszy żużlowiec Byków ma ważną umowę na sezon 2021, gdyż rok temu podpisał dwuletni kontrakt. Ale strony musiały osiągnąć porozumienie w kwestiach finansowych i po klepnięciu aneksu finansowego, dokumenty trafiły do klubowego sejfu i czekają na przesłanie do Ekstraligi Żużlowej spółka z o.o.

Kołodziej
Janusz Kołodziej – to kolejny, który podpisze kontrakt? (fot. Magazyn Żużel)

Z drużyną nadal będzie pracował menadżer Piotr Baron. Co więcej, nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że następnym zawodnikiem, którego rozmowy z pracodawcą zmierzają ku zakończeniu jest Janusz Kołodziej.

Czytaj więcej  Najpierw Piter, teraz Emil!

Ważny kontrakt posiada Jaimon Lidsey i on również już ustala szczegóły aneksu finansowego. Trwają rozmowy z Bartoszem Smektałą i Dominikiem Kuberą. jeden i drugi zawodnik nie wyobrażają sobie przyszłości – przynajmniej tej najbliższej, czyli 2021 roku – poza macierzystym klubem.

Czytaj więcej  Zaszczytne miejsce w Alei Gwiazd

W tej sytuacji chyba pozostaje nam tylko nasłuchiwać wieści ze Strzeleckiej, kiedy kierownictwo drużynowego mistrza Polski odpali kolejne bomby – umowy kontraktowe z “Koldim”, “Smykiem” i “Dominem”.

Unia do rozstrzygnięcia w tegorocznych DMP chce mieć skompletowany zespół na 2021 i bez emocji w listopadzie i grudniu śledzić ruchy transferowe na żużlowej giełdzie.

Reklama


Musisz przeczytać

Patryk Dudek przestał jeździć

Patryk Dudek dwa lata temu był topowym zawodnikiem PGE Ekstraligi. Wychowanek zielonogórskiego Falubazu zajmował 9. miejsce w rankingu najskuteczniejszych zawodników ekstraligi. Od dwóch lat...