More
  Strona głównaAktualnościNicki Pedersen: „Nie musimy odsłaniać wszystkich złych rzeczy”

  Nicki Pedersen: „Nie musimy odsłaniać wszystkich złych rzeczy”

  -

  Z Nicki Pedersenem nie można się nudzić. Trzykrotny mistrz świata i barwna postać światowego speedwaya nie daje o sobie zapomnieć. Mimo że z powodu kontuzji nie ściga się na żużlu. Na tor ma wrócić z końcem sezonu, najpóźniej na początku nowego roku.

  Z Pedersenem na pewno będziemy mieli kontakt wcześniej. Duński mistrz speedwaya razem ze swoją partnerką i dziećmi mają być bohaterami telewizyjnego reality show. Program będzie dostępny w Discovery Plus.

  Czytaj więcej  Dariusz Śledź: trzeba przyznać, że zaskoczył
  Nicki Pedersen
  (fot. Magazyn Żużel /Mariusz Cwojda) Z Nicki Pedersenem nie można się nudzić

  – Jesteśmy w trakcie kręcenia materiałów, nagrywaliśmy je w Dubaju, w Polsce i w Hiszpanii. Nadeszła pora, aby się nieco otworzyć i pokazać trochę prywatnego życia. Mogłem to zrobić wcześniej, ale teraz jestem na to gotowy z moją dziewczyną, moimi dziećmi i ludźmi, których mam wokół siebie. Oni również są gotowi na tego typu rzeczy. Nie chciałem ich naciskać, aby dołączyli do programu, ale Natascha i dzieci także uważają, że to ekscytujące – mówi o nowej produkcji filmowej Nicki Pedersen na łamach „Ekstra Bladet”.

  Ciąg dalszy testu pod materiałem video:

  Pedersen mówi, że chciałby przedstawić prawdziwy obraz swojej rodziny.

  – Ważne, aby nie koloryzować obrazu Nicki Pedersena i jego rodziny. Sam nie chciałbym tego oglądać. Zgodziliśmy się ładnie ze sobą rozmawiać, ale jest też miejsce na to, by Natascha powiedziała „co ty do diabła robisz, Nicki?” – opowiada żużlowy mistrz.

  Czytaj więcej  Zawieszony Mirosław Jabłoński tłumaczy swoje zachowanie

  – Nie musimy odsłaniać wszystkich złych rzeczy – uważa Pedersen. – Ale musi to być prawdziwe, ludzie chcą zobaczyć więcej.

  Reklama

  Popularny „Power” zapewnia, że nowy program będzie bez ograniczeń. Zaplanowano pierwszy sezon reality show z udziałem Pedersena i jego najbliższych. Składa się on z 10 odcinków. jeśli projekt zdobędzie popularność wśród widzów, to nie wykluczone, że producent oraz bohater reality będą kontynuować swoje dzieło.

  Reklama

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj

  - Advertisment -

  Must Read

  „Umarł król, niech żyje król”? ROW Rybnik nie martwi się odejściami...

  Prezes Krzysztof Mrozek z ROW Rybnik wcale nie zmartwił się odejściem Andreasa Lyagera. Duńczyk wstępnie porozumiał się z klubem z ulicy Gliwickiej, ale po...