Strona główna Aktualności Nie odjechał w tym sezonie ani jednego wyścigu w lidze. W czerwcu...

Nie odjechał w tym sezonie ani jednego wyścigu w lidze. W czerwcu powalczy w MMA

-

Daniel Kaczmarek dołączył przed sezonem do Arged Malesy Ostrów w celu powrotu do solidnej dyspozycji sprzed kilku lat. Wychowanek Unii Leszno przegrywa jednak rywalizację o miejsce w składzie. Postanowił zatem sprawdzić się w innym sporcie.

Dwukrotny młodzieżowy mistrz Polski na żużlu nie odjechał w sezonie 2021 żadnego wyścigu. Ma zatem jeszcze gorszą sytuację niż w ubiegłym roku, kiedy w barwach Unii Tarnów zaliczył zaledwie 27 biegów w 14 spotkaniach. Kaczmarek postanowił, że spróbuje swoich sił w mieszanych sztukach walki.

Czytaj więcej  Bartosz Smektała: Bardzo ciągnie mnie na Tasmanię

24-latek zawalczy w czerwcu na gali MMA VIP 2. Nie jest żadną tajemnicą, że Kaczmarek od samego początku projektu stworzonego przez Marcina Najmana, był zainteresowany walkami w „klatce”. Podczas pierwszej gali był ekspertem w studiu telewizyjnym. Wówczas spośród żużlowców walczyli ze sobą Edward Mazur oraz Dominik Tyman. O tym, że na pewno zawalczy w MMA mówił też już w lutym, w rozmowie na naszym kanale na YouTube.

Ówczesna gala miała miejsce przed rozpoczęciem sezonu żużlowego. Teraz sytuacja jest nieco inna, więc tym bardziej może dziwić kolejne starcie pomiędzy żużlowcami. Warto podkreślić tutaj, że rywalem Daniela Kaczmarka będzie Kamil Wieczorek.

Co ciekawe Kaczmarek znalazł się w awizowanym zestawieniu Arged Malesy Ostrów na najbliższy mecz w Tarnowie, który odbędzie się w sobotę. Trudno jednak oczekiwać, że wyjedzie na tor.

Reklama

Najpewniej pod numerem ósmym w składzie meczowym pojawi się Duńczyk Patrick Hansen, który u progu sezonu znajduje się w wybornej formie. Będzie tym samym zastępował Kaczmarka od początku spotkania. Taki manewr już widzieliśmy podczas spotkania ostrowian z Wilkami Krosno.

Reklama


Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.

Must Read

Chris Holder. Żużlowe życie dzielone kontuzją

Jego żużlowe życie dzieli się na dwie części. Przed wypadkiem na angielskim torze, który miał miejsce w 2013 roku, został mistrzem świata. Po koszmarnej...