Strona główna Aktualności Nie zgadniecie, które zawody miały największą widownię w tv

Nie zgadniecie, które zawody miały największą widownię w tv

-

Cieszy, że stadiony we Wrocławiu i w Lublinie w niedzielę były zapełnione kibicami. Ale jak się okazało tzw. wynik telewizyjny speedwayowi zrobiła otwarta telewizja – TVP Sport.

TVP Sport transmitowała w piątek finał drużynowych mistrzostw świata juniorów w Bydgoszczy.

“Najlepiej oglądana transmisja w TVP Sport z trzech ostatnich dni? Żużel. Drużynowe mistrzostwa świata…juniorów. (…) Nadmienię, że zmagania juniorów zebrały przed tv większą liczbę kibiców niż półfinałowe rewanże ekstraligi” – napisał na Twitterze dziennikarz Telewizji Polskiej Filip Czyszanowski.

Czytaj więcej  Może to Paweł Przedpełski niech się martwi o robotę?

Wyniki oglądalności zaskoczyły nie tylko organizatora zawodów, ale zapewne również kierownictwo polskiego żużla i przedstawicieli kodowanej stacji Canal+, która pokazuje mecze ekstraligi i eWinner 1.ligi.

Reklama

Dokładnych danych jeszcze nie znamy, ale zapewne to kwestia czasu. Telewizje ze sobą rywalizują i chętnie chwalą się dobrym wynikiem. Gorzej, gdy rezultaty rozczarowują. Sytuacja z minionego weekendu pokazuje różnice pomiędzy otwartym kanałem telewizyjnym i kodowanym, jak jest w przypadku C+.

Reklama


Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.

Must Read

W Łodzi będzie trzęsienie ziemi?

Rozmowa z Norbertem Kościuchem – zawodnikiem Orła ŁódźSukcesu w Łodzi nie było. Może być trzęsienie ziemi…Może tak być. Naprawdę może tak być. Znając prezesa...