Strona główna Aktualności Niels Kristian Iversen wraca do Anglii

Niels Kristian Iversen wraca do Anglii

-

Niels Kristian Iversen to kolejny, po Nicki Pedersenie i Jasonie Crumpie, zawodnik, który postanowił wrócić do ligi angielskiej. Duńczyk podpisał kontrakt z Peterborough.

Duńczyk dał się skusić “Panterom” i związał z nimi roczną umową. Anglicy od dłuższego czasu namawiali “PUKA”, żeby wrócił na brytyjskie tory. Żużlowiec początkowo nie był przekonany i zastanawiał się, ale w końcu uległ. Iversen ma zostać liderem zespołu.

– Znam klub, w którym już startowałem i nawet zdobyliśmy mistrzostwo Wielkiej Brytanii. Peterborough później przechodziło różne koleje losu. Najważniejsze, że przetrwało. Postaram się pomóc – informuje Niels Kristian Iversen.

Promotorzy brytyjskich klubów i władze ligi cieszą się, że rozgrywki po latach posuchy powoli zaczynają się odradzać. Wracające do Anglii nazwiska znanych zawodników powinny zwiększyć zainteresowanie i przyciągnąć kibiców na stadiony. Mają nadzieję, że także spowodują większe zainteresowanie ze strony sponsorów i telewizji.

Reklama


Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.

Must Read

W Łodzi będzie trzęsienie ziemi?

Rozmowa z Norbertem Kościuchem – zawodnikiem Orła ŁódźSukcesu w Łodzi nie było. Może być trzęsienie ziemi…Może tak być. Naprawdę może tak być. Znając prezesa...