More
  Strona głównaAktualności(Nie)oczekiwany efekt naszego zdjęcia

  (Nie)oczekiwany efekt naszego zdjęcia

  -

  Pani Paulina wybrała się na mecz do Leszna, by kibicować ZOOleszcz GKM Grudziądz. Zasiadła w sektorze gości i lekko się zdziwiła. Była jedyną osobą, która w wydzielonym dla przyjezdnych miejscu, kibicowała ekipie z Hallera.

  Sytuacja niecodzienna, ale tylko Pani Paulina spośród fanów GKM nie zrezygnowała z wyjazdu na mecz. Nasz redakcyjny kolega zrobił jej zdjęcie i wrzucił na Twiittera.

  – Kluby może powinny docenić zaangażowanie i poświęcenie kibiców. Wczoraj w sekt. gości zasiadła jedna osoba – dziewczyna, w szaliku GKM. Brawa dla niej. Prezesie @_marcinmurawski może takie poświęcenie warto docenić/nagrodzić/uszanować 😉 – napisał Mariusz Cwojda

  GKM Grudziądz
  (fot. Magazyn Żużel /Mariusz Cwojda) Tylko pani Paulin a przyjechała z Grudziądza na mecz do Leszna. Zostanie za to nagrodzona

  Dziennikarz i fotoreporter nie musiał długo czekać na odpowiedź. Prezes GKM Marcin Murawski natychmiast podjął temat.

  – Oczywiście staramy się zawsze doceniać naszych Kibiców. Wyjazdy w pojedynkę to rzadkość dlatego przekażemy Pani karnet na pozostałe mecze w sezonie 22 😀 – odpisał prezes Marcin Murawski.

  – Oczywiście, że tak, wielki szacunek dla tej Pani. Już działamy w tym temacie 👍😁 – potwierdził ZOOleszcz GKM Grudziądz.

  Reklama

  Pani Paulina półtorej godziny przed zawodami już była na stadionie. Dzięki wizycie w Lesznie dostanie karnet na pozostałe spotkania GKM przy Hallera i na „Smoku” obejrzała zacięty i ciekawy pojedynek. GKM uległ leszczyńskim Bykom 43:47.

  Reklama

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj

  - Advertisment -

  Must Read

  Rozpędzony Motor Lublin jedzie po mistrzostwo Polski

  Kolejny przystanek - Leszno - lublinianie zaliczyli z przytupem. Motor Lublin jako jedyna zespół w PGE Ekstralidze pozostaje niepokonany. Wczoraj na "Smoku" zwyciężył 47:43.Tropikalny...