Strona główna Aktualności Nieoficjalnie: Emil Sajfutdinow dogadał się z Unią Leszno. Zostaje!

Nieoficjalnie: Emil Sajfutdinow dogadał się z Unią Leszno. Zostaje!

-

To jeszcze wiadomość nieoficjalna, ale dowiedzieliśmy się, że nastąpił przełom w negocjacjach Emila Sajfutdinowa z władzami Fogo Unii Leszno. Dogadano się w kwestii kontraktu i zawodnik zostaje w leszczyńskiej drużynie. 

Rosjanina z polskim paszportem obowiązuje dwuletni kontrakt z leszczyńskim klubem i wygląda na to, że zostanie on wypełniony. Nie znamy na razie szczegółów porozumienia, jak tylko coś ustalimy, natychmiast o tym poinformujemy. Na ten moment najważniejsza informacja jest taka, że Emil Sajfutdinow w nadchodzącym sezonie pojedzie w biało-niebieskich barwach mistrza Polski z Leszna. Kibice Byków mogą więc odetchnąć z ulgą i spokojniej oczekiwać rozpoczęcia rozgrywek.

Reklama

Teraz czas na decyzje Piotra Pawlickiego, drugiego z czołowych zawodników Unii, z którym klub miał problemy z dogadaniem się. Wiemy, że właściciele Unii Leszno rozmawiają z kapitanem Byków, ale czy jest jakiś postęp w negocjacjach nie wiadomo.

Reklama

Must Read

“To pozytywne zaskoczenie, bo mówiło się o dużo słabszych zawodnikach”

Rozmowa ze Stanisławem Burzą – wychowankiem i byłym zawodnikiem Unii TarnówJeszcze Unia nie zginęła. Choć jaskółki pofrunęły naprawdę nisko. Wygrzebie się Tarnów z tej...