Strona główna Aktualności Nieoficjalnie: Emil Sajfutdinow dogadał się z Unią Leszno. Zostaje!

Nieoficjalnie: Emil Sajfutdinow dogadał się z Unią Leszno. Zostaje!

-

To jeszcze wiadomość nieoficjalna, ale dowiedzieliśmy się, że nastąpił przełom w negocjacjach Emila Sajfutdinowa z władzami Fogo Unii Leszno. Dogadano się w kwestii kontraktu i zawodnik zostaje w leszczyńskiej drużynie. 

Rosjanina z polskim paszportem obowiązuje dwuletni kontrakt z leszczyńskim klubem i wygląda na to, że zostanie on wypełniony. Nie znamy na razie szczegółów porozumienia, jak tylko coś ustalimy, natychmiast o tym poinformujemy. Na ten moment najważniejsza informacja jest taka, że Emil Sajfutdinow w nadchodzącym sezonie pojedzie w biało-niebieskich barwach mistrza Polski z Leszna. Kibice Byków mogą więc odetchnąć z ulgą i spokojniej oczekiwać rozpoczęcia rozgrywek.

Teraz czas na decyzje Piotra Pawlickiego, drugiego z czołowych zawodników Unii, z którym klub miał problemy z dogadaniem się. Wiemy, że właściciele Unii Leszno rozmawiają z kapitanem Byków, ale czy jest jakiś postęp w negocjacjach nie wiadomo.

Musisz przeczytać

Peter Collins: pierwszy skrzypek w kwintecie braci (cz.1)

Zapewne każdy fan sportu jest w stanie wskazać chociaż jeden sportowy klan, rodzinę czy duet, który nie tylko sięgał po medale, ale związany był...