More
  Strona głównaI ligaAbramczyk Polonia BydgoszczNieoficjalnie: Wiktor Przyjemski zostaje w Bydgoszczy!

  Nieoficjalnie: Wiktor Przyjemski zostaje w Bydgoszczy!

  -

  Wiktor Przyjemski wybrał klub na przyszły sezon. Jeden z najlepszych polskich juniorów, finalista tegorocznych indywidualnych mistrzostw świata juniorów był kuszony przez bogatych z ekstraligi. Wychowanek Abramczyk Polonii Bydgoszcz zdecydował, że zostaje w macierzystym klubie.

  Rozmowy prezesa Polonii Jerzego Kanclerza z Wiktorem Przyjemskim, jego rodzicami i menadżerem Markiem Ziębickim, zakończyły się powodzeniem. Przyjemski nadal będzie zawodnikiem bydgoskiego klubu. Informacja jest na razie nieoficjalna, ale pozostaje kwestią czasu, aż zostanie oficjalnie ogłoszona. Prawdopodobnie zostanie przekazana kibicom jeszcze w tym miesiącu – w niedzielę, 24 lipca, podczas meczu Abramczyk Polonii Bydgoszcz z MF Trans Landshut Devils, kończącym rundę zasadniczą eWinner 1.ligi.

  Czytaj więcej  Jerzy Kanclerz: Zmiany w kadrze są nieuniknione

  O pozyskanie Przyjemskiego zabiegały kluby PGE Ekstraligi – Motor Lublin, Betard Sparta Wrocław i Apator Toruń.

  – Chciałbym jeździć w ekstralidze, najlepiej z Polonią Bydgoszcz – mówił jeszcze niedawno w rozmowie z „Magazynem Żużel” Wiktor Przyjemski:

  I wszystko na to wskazuje, że tak będzie, chociaż nie wiemy, czy Abramczyk Polonią Bydgoszcz wygra 1.lige i za rok trafi do elity. Jeśli nie w tym roku, to może w następnym. W Bydgoszczy sa jednak dobrej myśli. Abramczyk Polonia znajduje się na fali – wygrywa, prowadzi w tabeli rozgrywek i z każdym meczem w rośnie w siłę.

  Reklama

  Przyjemski to wielka nadzieja nie tylko bydgoskiego żużla, ale również żużlowej Polski. Niektórzy eksperci wróża mu karierę porównywalną do osiągnięć Tomasza Golloba.

  Reklama

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj

  - Advertisment -

  Must Read

  Jason Doyle ostro nawrzucał Patrykowi Dudkowi

  Do spięcia pomiędzy nimi doszło na zawodach w Toruniu, kończących zmagania o medale indywidualnych mistrzostw świata. Jeden i drugi pożegnali się ze Speedway Grand...