More
  Strona głównaAktualnościNiespodziewany nowy prezes w Rzeszowie

  Niespodziewany nowy prezes w Rzeszowie

  -

  Rozmowa z Janem Madejem – nowym prezesem 7R Stolaro Stali Rzeszów.

  Trochę jednak zaskoczenie w Rzeszowie . Zmiana prezesa tuż przed końcem sezonu i w dodatku pan powraca [w poprzednim zarządzie J. Madej był wiceprezesem – przyp. red.]

  (cisza). Tak zdecydowało Nadzwyczajne Walne Zebranie Członków Rzeszowskiego Towarzystwa Żużlowego. Nie czuję się jakoś specjalnie wyróżniony tematem wyboru. Tu nie chodzi o funkcje, tylko o sprawy, które mamy do zrobienia. A tych jest sporo. Natomiast dziękuję kolegom za zaufanie.

  Dobrze, ale czym spowodowana jest ta zmiana prezesa, a właściwie to, że zamieniliście się panowie miejscami…

  Pan prezes Zbigniew Prawelski, zrezygnował z kierowania klubem ze względów zdrowotnych i osobistych. To jest jedyny powód. Żeby zachować ciągłość, ja zdecydowałem się powrócić.

  Reklama

  Zarząd zapowiadał awans do play off. To coraz mniej realne.

  Liczymy się z tym. Myślę, że zawodnicy chcieliby jednak dłużej pracować i nie kończyć za chwilę sezonu. Wierzę, że to będzie dla nich motywacja, staną na wysokości zadania i zrobią wszystko, żeby wygrać pozostałe mecze. Ale i tak nie wszystko zależy tylko do nas. Mam nadzieję, że dopniemy jednak swego i w tej czwórce w tym sezonie będziemy.

   

  Reklama
  - Advertisment -

  Must Read

  Jarosław Hampel: „To była złość”

  - Musieliśmy mocno szarpać przez cały mecz – mówi Jarosław Hampel, wracając wspomnieniami do niedzielnego finału play off DMP. Motor Lublin pierwszy raz w...