Strona główna Aktualności Niespodziewany nowy prezes w Rzeszowie

Niespodziewany nowy prezes w Rzeszowie

-

Rozmowa z Janem Madejem – nowym prezesem 7R Stolaro Stali Rzeszów.

Trochę jednak zaskoczenie w Rzeszowie . Zmiana prezesa tuż przed końcem sezonu i w dodatku pan powraca [w poprzednim zarządzie J. Madej był wiceprezesem – przyp. red.]

(cisza). Tak zdecydowało Nadzwyczajne Walne Zebranie Członków Rzeszowskiego Towarzystwa Żużlowego. Nie czuję się jakoś specjalnie wyróżniony tematem wyboru. Tu nie chodzi o funkcje, tylko o sprawy, które mamy do zrobienia. A tych jest sporo. Natomiast dziękuję kolegom za zaufanie.

Dobrze, ale czym spowodowana jest ta zmiana prezesa, a właściwie to, że zamieniliście się panowie miejscami…

Pan prezes Zbigniew Prawelski, zrezygnował z kierowania klubem ze względów zdrowotnych i osobistych. To jest jedyny powód. Żeby zachować ciągłość, ja zdecydowałem się powrócić.

Reklama

Zarząd zapowiadał awans do play off. To coraz mniej realne.

Liczymy się z tym. Myślę, że zawodnicy chcieliby jednak dłużej pracować i nie kończyć za chwilę sezonu. Wierzę, że to będzie dla nich motywacja, staną na wysokości zadania i zrobią wszystko, żeby wygrać pozostałe mecze. Ale i tak nie wszystko zależy tylko do nas. Mam nadzieję, że dopniemy jednak swego i w tej czwórce w tym sezonie będziemy.

 

Reklama

Must Read

“To pozytywne zaskoczenie, bo mówiło się o dużo słabszych zawodnikach”

Rozmowa ze Stanisławem Burzą – wychowankiem i byłym zawodnikiem Unii TarnówJeszcze Unia nie zginęła. Choć jaskółki pofrunęły naprawdę nisko. Wygrzebie się Tarnów z tej...