Strona główna Aktualności Nocne Polaków (z Amerykaninem) rozmowy

Nocne Polaków (z Amerykaninem) rozmowy

-

Reklama

Greg Hancock zgodził się przyjąć propozycję PGG ROW Rybnik. Rozmowy zostały sfinalizowane przed północą. Prezes rybnickiego klubu Krzysztof Mrozek dopiął swego.
Beniaminek zabiegał o Hancocka od ponad dwóch miesięcy. Żużlowiec odkładał decyzję, gdyż priorytetem dla niego jest walka o zdrowie jego żony. Rybniczanie na rynku transferowym nie mieli dużego pola manewru, gdy Jason Doyle porozumiał się z Włókniarzem Częstochowa, Matej Zagar trafił do Lublina, natomiast Krzysztof Kasprzak, Jarosław Hampel i Bartosz Smektała przedłużyli kontrakty z dotychczasowym pracodawcą.
Hancock stanowił ostatnią deskę ratunku. Dlatego rozmowy przeciągały się w nieskończoność, tym bardziej, że Amerykanin stawia żużel na drugiej pozycji i nie pcha się na ligowe tory. Najważniejsza dla niego jest rodzina. Prezes Mrozek okazał się skutecznym graczem w negocjacjach. Znalazł argumenty, które przekonały byłego mistrza świata. Brawo!
– Dla Grega teraz najważniejsze są sprawy rodzinne i to szanujemy. Trzymamy kciuki za jego walczącą z nowotworem żonę i wierzymy, że zobaczymy go w przyszłym sezonie zarówno w zielono – czarnych barwach jak i w cyklu Grand Prix – mówi Krzysztof Mrozek, prezes PGG ROW Rybnik.
– To był bardzo długi wieczór przy G72, ale zakończył się optymistycznie – kontrakt z PGG ROW Rybnik na sezon 2020 podpisał Amerykanin Greg Hancock! Wiemy, że czekaliście na tę informację podczas wczorajszego spotkania w Powiatowej i Miejskiej Bibliotece Publicznej, ale nie byliśmy w stanie jej przekazać, bo umowa z popularnym Grinem została dopięta tuż przed zamknięciem okienka transferowego. Czterokrotny indywidualny mistrz świata związał się z naszym klubem na jeden sezon – poinformował rybnicki klub za pośrednictwem social mediów.
Poprzedni artykułBetard Sparta poza TOP4
Następny artykułWakacje na ostatniej prostej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Musisz przeczytać

Trener i kapitan Betard Sparty powiedzieli, że… (AUDIO)

Posłuchajcie co po meczu Betard Sparta Wrocław - MrGarden GKM Grudziądz powiedzieli trener wrocławian Dariusz Śledź i kapitan drużyny "Magic" Janowski.Wrocławska Sparta pokonała MrGarden...