Strona główna Aktualności Okno transferowe - listopad 2020

Okno transferowe – listopad 2020

-

Transfery – listopad 2020

2 listopada 2020

Adrian Gała (ze Startu Gniezno do Abramczyk Polonii Bydgoszcz)

Wiktor Kułakow (z eWinner Apatora Toruń do Zdunek Wybrzeża Gdańsk)

Dominik Kubera (z Fogo Unii Leszno do Motoru Lublin)

3 listopada 2020

Kacper Woryna (z ROW Rybnik do Eltrox Włókniarza Częstochowa)

Wadim Tarasienko (z Wilków Krosno do Abramczyk Polonii Bydgoszcz)

Jakub Jamróg (z Motoru Lublin do Zdunek Wybrzeża Gdańsk)

4 listopada 2020

Grzegorz Zengota (z Motoru Lublin do Abramczyk Polonii Bydgoszcz)

Norbert Krakowiak (z RM Solar Falubazu Zielona Góra do MrGarden GKM Grudziądz)

Bartosz Smektała (z Fogo Unii Leszno do Eltrox Włókniarza Częstochowa)

Andriej Kudriaszow (z Lokomotivu Daugavpils do OK Bedmet Kolejarza Opole)

Robert Lambert (z PGG ROW Rybnik do eWinner Apatora Toruń)

5 listopada 2020

Krzysztof Kasprzak (z Moje Bermudy Stali Gorzów do MrGarden GKM Grudziądz)

Artiom Łaguta (z MrGarden GKM Grudziądz do Betard Sparty Wrocław)

Paweł Miesiąc (z Motoru Lublin do Unii Tarnów)

Jacob Thorssell (ze Zdunek Wybrzeża Gdańsk do OK Bedmet Kolejarza Opole)

Niels Kristian Iversen (z Moje Bermudy Stali Gorzów do Unii Tarnów)

Paweł Przedpełski (z Eltrox Włókniarza Częstochowa do eWinner Apatora Toruń)

Krzysztof Buczkowski (z MrGarden GKM Grudziądz do Motoru Lublin)

Mateusz Cierniak (z Unii Tarnów do Motoru Lublin)

Krzysztof Buczkowski (z MrGarden GKM Grudziądz do Motoru Lublin)

6 listopada 2020

Martin Vaculik (z RM Solar Falubazu Zielona Góra do Moje Bermudy Stali Gorzów)

Lukas Fienhage (z Wolfe Wittstock do Zdunek Wybrzeża Gdańsk)

Kamil Brzozowski (z Abramczyk Polonii Bydgoszcz do OK Bedmet Kolejarza Opole)

7 listopada 2020

Patrick Hansen (z RzTŻ Rzeszów do Ostrovii Ostrów Wlkp.)

Tero Aarnio (z OK Bedmet Kolejarza Opole do Spec House PSŻ Poznań)

Hans Andersen (z Orła Łódź do Lokomotivu Daugavpils)

8 listopada 2020

Robert Chmiel (z Zdunek Wybrzeża Gdańsk do Spec House PSŻ Poznań)

Jonas Seifert-Salk (z OK Bedmet Kolejarza Opole do Spec House PSZ Poznań)

9 listopada 2020

Andrzej Lebiediew (z PGG ROW Rybnik do Wilki Krosno)

Benjamin Basso (w SpecHouse PSŻ Poznań, debiutant w polskiej lidze)

10 listopada 2020

Karol Żupiński (ze Zdunek Wybrzeża Gdańsk do eWinner Apatora Toruń)

Hubert Łęgowik (z OK Bedmet Kolejarza Opole do RzTŻ Rzeszów)

Mirosław Jabłoński (z Orła Łódź do Startu Gniezno)

Drew Kemp (do Zdunek Wybrzeża Gdańsk, debiutant w polskiej lidze)

12 listopada 2020

Matej Zagar (z Motoru Lublin do RM Solar Falubazu Zielona Góra)

Max Fricke (z Betard Sparty Wrocław do RM Solar Falubazu Zielona Góra)

Peter Ljung (z Unii Tarnów do Wilków Krosno)

Peter Kildemand (z Zdunek Wybrzeża Gdańsk do Startu Gniezno)

Mateusz Szczepaniak (z PGG ROW Rybnik do Wilki Krosno)

Erik Riss (w Wolfe Wittstock, w polskiej lidze w tym roku nie startował)

 

Reklama


Musisz przeczytać

Roman Jankowski zdradza, kto jest najbliżej występów w Ekstralidze

Fogo Unia Leszno rozpoczęła przygotowania do nowego sezonu. Treningi w sali gimnastycznej prowadzi trener Michał Turyński. W szeregach leszczyńskich Byków znalazła się liczna grupa...