More
  Strona głównaAktualnościOrzeł Łódź buduje nowy skład, a zaczyna... od nowego trenera

  Orzeł Łódź buduje nowy skład, a zaczyna… od nowego trenera

  -

  Michał Widera (na zdjęciu), Piotr Świderski, Marek Cieślak – karuzela transferowa kręci się w najlepsze i nie wiadomo, kto z niej spadnie. Temat obsady trenerskiej w Orle Łódź wzbudza kontrowersje. Właściciel i honorowy prezes Witold Skrzydlewski na razie nie komentuje sytuacji, więc nie wiadomo, czy duet Widera-Świderski pozostaną w Orle, czy dołączy Marek Cieślak.

  Jedno jest pewne, Orzeł kompletuje kadrę i co ciekawe oraz zaskakujące, nie uczestniczy w budowaniu składu trener Widera. Czyżby szkoleniowiec miał stracić pracę? Widera czeka na sygnał z Łodzi i nie kryje zaskoczenia, że został pominięty w budowaniu zespołu na sezon 2023.

  Czytaj więcej  Ja, pierwszym trenerem ROW!? A Marek Cieślak?
  Michał Widera
  (fot. Magazyn Żużel /Mariusz Cwojda) Michał Widera nie uczestniczy w budowaniu składu Orła Łódź
  Marek Cieślak
  (fot. Magazyn Żużel /Arkadiusz Jakubowski) Marek Cieślak gotowy jest pomóc w Łodzi

  Marek Cieślak jest gotowy pomóc, tylko w jaki sposób? Na tych samych zasadach, co w Unii Tarnów, gdzie w tym roku jest konsultantem? Czy może tylko w sytuacji podbramkowej? Tak samo jak został poproszony o pomoc przez Cellfast Wilki Krosno.

  Czytaj więcej  Prezes Orła Łódź: "Dużo złego zrobił Falubaz Zielona Góra"

  Były selekcjoner reprezentacji Polski jest związany kontraktem sponsorskim z Grupą Azoty. To właśnie główny sponsor Unii Tarnów załatwił z Cieślakiem, że pomagał i doradzał „Jaskółkom”. Jeśli współpraca będzie kontynuowana, to Orzeł Łódź może obejść się smakiem.

  Reklama

  Dochodzą jednak słuchy z Małopolski, że tarnowski klub i Zakłady Azotowe nie będą stanowił przeszkody, gdyby „eks-narodowy” podjął nowe wyzwanie.

  Wiele wskazuje, że Widery w Łodzi nie będzie. Czy będzie Marek Cieślak?

  Reklama

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj

  - Advertisment -

  Must Read

  Francis Gusts nie boi się powtórki blamażu, a Andrzej Lebedevs marzy...

  FIM ogłosiło niedawno listę miast - gospodarzy cyklu Speedway Grand Prix. Siódmą rundę cyklu zorganizują Łotysze na stadionie w Rydze. Pytamy Andrzeja Lebedevsa i...