More
  Strona głównaAktualnościOstrów „czai się” na tego zawodnika... Ale inni też

  Ostrów „czai się” na tego zawodnika… Ale inni też

  -

  W Ostrowie Wielkopolski skończył się sezon ligowy, ale to nie oznacza, że w klubie nic się nie dzieje. Już od pewnego czasu trwają rozmowy mające na celu zbudowanie drużyny na przyszły rok. Arged Malesa Ostrovia nie zamierza zejść z wcześniej obranego kursu i pojawiają się głosy o jej rychłym powrocie na żużlowe salony, czyli do PGE Ekstraligi.

  W ostrowskim klubie o personaliach cisza, ani prezes Waldemar Górski, ani trener Mariusz Staszewski nie chcą odsłonić kart przed tzw. przyklepaniem tematu. Dzisiaj wiadomo, że zostają w klubie Oliver Berntzon i Jakub Krawczyk.

  Czytaj więcej  Witold Skrzydlewski kontra Lech Kędziora... i inni

  – Jest zainteresowanie moją osobą w ekstraligowych ośrodkach, ale mogę powiedzieć, że zostaję w Ostrowie – potwierdza Jakub Krawczyk.

  Ciąg dalszy tekstu pod materiałem video:

  Jeśli Grzegorz Walasek zdecyduje się na kontynuowanie kariery, to również ma miejsce w kadrze trenera Staszewskiego.

  Nie wiadomo, co z Tomaszem Gapińskim, o którego dopytuje Polonia Piła. Sternicy klubu z grodu nad Gwdą pragną powrotu „Gapy” i pozycji lidera w Polonii w 2023 roku. Dużo będzie zależeć, jaki skład skompletuje pilski drugoligowiec. Gapiński jednak ze swoim doświadczeniem wciąż może być mocnym ogniwem w ekipie pierwszoligowej.

  Z tegorocznego ostrowskiego składu jest jeszcze Chris Holder. Przy jego nazwisku pojawia się duży znak zapytania. W Ostrowie zabiegają, by Australijczyk został, ale kuszą go transferem inne kluby – w tym zespoły z ekstraligi.

  Tobiasz Musielak
  (fot. Magazyn Żużel /Mariusz Cwojda) Pierwszy wybór prezesa Górskiego i trenera Staszewskiego stanowi Tobiasz Musielak

  Arged Malesa Ostrovia nie czeka z założonymi rękami na decyzję Holdera, tylko stara się zabezpieczyć na ewentualność rozstania z Australijczykiem. Pierwszy wybór prezesa Górskiego i trenera Staszewskiego stanowi Tobiasz Musielak. Lider Cellfast Wilków Krosno miałby bliżej na treningi i zawody, gdyż mieszka w Lesznie.

  Reklama

  Z drugiej strony, Wilki zrobią wszystko, by zatrzymać Musielaka na kolejny sezon. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że po Musielaka chętnie sięgnie Orzeł Łódź i w przypadku awansu do eWinner 1.ligi jego wielkopolski beniaminek. Zainteresowanie Musielakiem zgłaszają zarówno działacze SpecHouse PSŻ Poznań i Metaliki Kolejarza Rawicz.

  Reklama

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj

  - Advertisment -

  Must Read

  „Umarł król, niech żyje król”? ROW Rybnik nie martwi się odejściami...

  Prezes Krzysztof Mrozek z ROW Rybnik wcale nie zmartwił się odejściem Andreasa Lyagera. Duńczyk wstępnie porozumiał się z klubem z ulicy Gliwickiej, ale po...