Strona główna II liga 7R Stolaro Stal Rzeszów Patrick Hansen jedną nogą w Ostrovii

Patrick Hansen jedną nogą w Ostrovii

-

Wygląda na to, że na chwilę obecną RzTŻ Rzeszów został bez zawodnika do lat 24. Patrick Hansen poinformował prezesa klubu SMS-em, że wybiera jazdę w wyższej klasie rozgrywkowej. Praktycznie pewne jest, że Duńczyk trafi do Ostrowa.

Reklama

Patrick Hansen w sezonie 2020 był jednym z lepszych zawodników w zespole RzTŻ Rzeszów. Duńczyk wykręcił średnią na poziomie 2 pkt/bieg i zajął 15. miejsce w gronie najskuteczniejszych zawodników ligi. Wydawało się, że 22-latek będzie kontynuował karierę w Rzeszowie, ale do akcji wkroczyła Ostrovia.

Patrick Hansen w sezonie 2020 był jednym z lepszych zawodników w zespole RzTŻ Rzeszów (fot. Facebook/Patrick Hansen)

Działacze ostrowskiego klubu zaproponowali Duńczykowi zdecydowanie lepsze warunki finansowe niż RzTŻ Rzeszów. Pod swoje skrzydła Hansena wzięli już także bracia Garcarkowie, których firma jest sponsorem Ostrovii. Kilka dni temu Hansen pochwalił się w mediach społecznościowych nowym busem wprost z salonu Mercedesa, którym zarządzają Garcarkowie.

Główni sponsorzy Ostrovii nawiązali także współpracę na przyszły sezon z Nicolaiem Klindtem oraz Tomaszem Gapińskim. Obaj zawodnicy będą nadal reprezentować klub z Ostrowa. Do tego grona oprócz Patricka Hansena ma także dołączyć uczestnik Grand Prix, Szwed Oliver Berntzon.

fot. Facebook/Patrick Hansen

Reklama


Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.

Must Read

W Łodzi będzie trzęsienie ziemi?

Rozmowa z Norbertem Kościuchem – zawodnikiem Orła ŁódźSukcesu w Łodzi nie było. Może być trzęsienie ziemi…Może tak być. Naprawdę może tak być. Znając prezesa...