More
  Strona głównaAktualnościPatryk Dudek: Nie chcę robić „g....burzy”

  Patryk Dudek: Nie chcę robić „g….burzy” [GALERIA]

  -

  Działo się na „Smoku”, gdy leszczyńskie Byki musiały wznieść się na wyżyny, by nie przegrać z toruńskimi „Aniołami”. Goście nabrali rozpędu i niewiele brakowało, by do domu wracali z tarczą.

  Na torze nie brakowało kontrowersji i tak naprawdę, torunianie mogą czuć się skrzywdzeni. Jeśli wykładnią miałaby być opinia szefa sędziów żużlowych Leszka Demskiego, który uważa że w 13 biegu powinien zostać wykluczony Piotr Pawlicki – po ataku na Patryka Dudka – to …

  – To my powinniśmy wygrać mecz – twierdzi Robert Sawina, menadżer For Nature Salutions Apatora Toruń.

  Torunianie w 13 biegu prowadzili 5:1. Pawlicki wyprzedził Dudka i akcja pod bandą na drugim wirażu wywołała największe kontrowersje. Sędzia Krzysztof Meyze przerwał bieg i wykluczył Patryka Dudka.

  – Nie chcę robić gównoburzy w mediach i specjalnie wypowiadać się na temat sytuacji w 13 biegu – uciął temat Patryk Dudek, który mówił jeszcze „jak ktoś na kogoś poluje na torze”. Tematu ani nie rozwinął, ani nie sprecyzował. Możemy tylko domyślać się.

  Fogo Unia wygrała 47:43 i dopisała sobie dwa punkty meczowe. Zadowolony mógł być podwójnie Janusz Kołodziej, który okazał się bohaterem meczu i najskuteczniejszym zawodnikiem, ale również rekordzistą leszczyńskiego toru. Z kolei, torunianie zniesmaczeni decyzją arbitra i przegranym meczem wyjeżdżali z Leszna w kiepskim nastroju.

  Reklama

  Dzisiaj jeszcze na chwilę wracamy na „Smoka”. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z meczu Unia-Apator.

  Reklama

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj

  - Advertisment -

  Must Read

  Jakub Miśkowiak nadal jest w kadrze tego mało komu znanego klubu....

  Śląsk Świętochłowice nie jest jedynym klubem w Polsce, który nie startuje w ligowych rozgrywkach, a posiada swoich zawodników. WKM Wschowa jest klubem macierzystym Jakuba...