Strona główna Aktualności Piotr Baron spokojny: "Pawlicki wróci na właściwe obroty"

Piotr Baron spokojny: “Pawlicki wróci na właściwe obroty”

-

Dzisiaj wieczorem na leszczyńskim “Smoku” nastąpi kolejna odsłona ligowych zmagań o punkty. Fogo Unia Leszno podejmuje MrGarden GKM Grudziądz. Faworytem i to zdecydowanym są gospodarze, ale nas nurtują inne znaki zapytania.

Ten większy, to pytanie o formę Piotra Pawlickiego (kapitan biało – niebieskich sam jeszcze niedawno mówił o kryzysie i obniżeniu lotów) I drugi: co na to menadżer leszczyńskiej drużyny Piotr Baron?

Czytaj więcej  Piotr Pawlicki: "Mam trudny okres w karierze"

– To prawda, że nasz kapitan miał słabsze mecze, ale to o niczym nie przesądza. W środę potrenowaliśmy i sytuacja jest opanowana. Mam nadzieję, że w meczu z GKM, Piotrek wróci na właściwe obroty i kibice będą usatysfakcjonowani z wyniku – twierdzi Piotr Baron, menadżer drużynowego mistrza Polski.

Czy Piter odbuduje się dzisiaj na Smoku? (fot. Magazyn Żużel)

Prawdopodobnie dzisiaj wieczorem dojdzie do bratobójczej konfrontacji – Piotr Pawlicki kontra Przemysław Pawlicki. Bracia wystąpią po przeciwnych stronach barykady. Piszemy prawdopodobnie, bo GKM powołał na mecz “gościa”. Ale z naszych informacji wynika, że Krystian Pieszczek zastąpi Krzysztofa Buczkowskiego.

Czytaj więcej  GKM Grudziądz spakowany na wakacje

Goście przyjeżdżaja z Artiomem Łagutą i Nicki Pedersenem. Dla Duńczyka i jego rodaka Kennetha Bjerre, to powrót sentymentalna, gdyż w przeszłości reprezentowali barwy leszczyńskiego klubu. Znając Pedersena i jego sportowa waleczność, to na sentymenty na torze raczej nie będzie miejsca. Będzie ogień, czyli to co kibice lubią najbardziej.

Mecz otwierający 11. kolejkę PGE Ekstraligi Leszno – Grudziądz rozpocznie się o g. 18. Unia obniżyła ceny biletów, wiec kto jeszcze nie posiada wejściówki, może ja nabyć droga internetową na www.bilety.ksul.pl

Awizowany składy drużyn

FOGO UNIA LESZNO

9. Emil Sayfutdinov

10. Janusz Kołodziej

11. Bartosz Smektała

12. Jaimon Lidsey

13. Piotr Pawlicki

14. Szymon Szlauderbach

15. Dominik Kubera

MRGARDEN GKM Grudziądz

1. Nicki Pedersen

2. Krzysztof Buczkowski

3. Keneth Bjerre

4. Przemysław Pawlicki

5. Artem Łaguta

6. Damian Lotarski

7. Denis Zieliński

Reklama


Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.

Must Read

W Łodzi będzie trzęsienie ziemi?

Rozmowa z Norbertem Kościuchem – zawodnikiem Orła ŁódźSukcesu w Łodzi nie było. Może być trzęsienie ziemi…Może tak być. Naprawdę może tak być. Znając prezesa...